Seko mums Šodien saziedoti jau 6,814.70 €

Atbalsts Artūram Morītim

Artūrs Morītis, dz.g. 2006., Rīga
Mērķis: rehabilitācija Latvijā
Gadā nepieciešami: 2016 lati

Artūrs savos 6 dzīves gados ir pārdzīvojis trīs smagus asins izplūdumus galvā. Otrajā dzīves mēnesī atklājās, ka puisēnam ir iedzimta galvas asinsvadu pataloģija, un ir nepieciešama operācija, jo ir liela varbūtība, ka asinsizplūdums var atkārtoties, bet ņemot vērā viņa vecumu (2 mēneši) neviens neuzņēmās to darīt.

Kad Artūram bija 2,5 gadi asinsizplūdums atkārtojās no jauna.  Pastāvot lielam riskam Artūram veica nepieciešamo operāciju, bet operācijas laikā asins vadi plīsa no jauna, un paralizēja puisēnam  visu labo ķermeņa pusi.

Galējā diagnoze ir Venae Galena malformācija, St. pēc atkārtotām AVM ruptūrām, st pēc šuntēšanas. St. pēc AVM embolizācijas, labās puses hemiparēze, simptomātiska epilepsija.
    Artūrs no jauna mācījās turēt galvu, rāpot un staigāt. Pateicoties iepriekš saziedotiem līdzekļiem Artūrs regulāri apmeklē ergoterapiju, fizioterapiju, defektologu-logopēdu, psihologu, reitterapijas nodarbības, osteopātu un peldēšanas nodarbības. Šajā laika posmā ir panākts, ka puisēns pats staigā, ir interese par apkārtējo pasauli, un ir sācis komunicēt ar sev tuviem cilvēkiem. Vecāki nodarbojas arī ar puisēnu arī mājas apstākļos.

                 Bet līdz pilnīgai atveseļošanai ir ejams vēl ļoti tāls ceļš. Ģimene pašu spēkiem cenšas apmaksāt fiziskās nodarbības. Ģimene ļoti cer uz līdzcilvēku atbalstu un palīdzību arī turpmāk, lai Artūrs dzīvē varētu turpināt dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.  

Lai Artūra attīstība noritētu veiksmīgi, zēnam nepieciešami regulāri rehabilitācijas pasākumi:
-       Ergoterapija – 4 nodarbības mēnesī maksā 32 lati;
-       Defektologs- logopēds – 8 nodarbības mēnesī maksā  72 lati;
-       Reitterapija – 4 nodarbības mēnesī maksā 24 lati;
-       Osteopāta apmeklējums – 1 apmeklējums mēnesī maksā 40 lati.
Lai Artūrs varētu saņemt nepieciešamo ārstniecību  mēnesī nepieciešami 168 lati.
Kopējās izmaksas  gadā 2016 lati.

 
 Palīdzēsim Artūram!

Projekts ievietots portālā: 21.11.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Par Ukrainas uzvaru!

Glābsim Kristīnu un Serhii

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Keitai Vītiņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 951 749.30 €