Seko mums Šodien saziedoti jau 7,114.00 €

Atbalsts Artūram Albertam Vasiļēvičam

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina
Gadā nepieciešami: 2187 lati.

Artūrs Alberts Vasiļēvičs, dz. g. 2006., Jūrmala

Artūru ir skārusi slimība - bērnu cerebrālā trieka, jauktā forma. Zēnam ir spastiski ataktiska gaita ar balstu uz pēdu priekšējām daļām un hiperlocīgi ceļgali.  Pazemināts muskuļu tonuss kājās un pēdu deformācija. Problēmas sagādā arī kustību koordinācija. Atpaliek arī Artūra runa. 
Tomēr neskatoties uz visām veselības problēmām, Artūrs patstāvīgi staigā un zēnam ir liela apņēmība un motivācija veikt dažādus rehabilitācijas pasākumus.

2011. gadā, pateicoties ziedotāju atsaucībai Artūrs saņēma rehabilitācijas kursu Bērnu sanatorijā Lanze Teplice, Čehijā un zēnam tika iegādāts rehabilitācijas trīsritenis. Zēnam ir nostiprinājusies roku, kāju  un muguras muskuļi. Jūtami ir uzlabojusies kustību koordinācija. Artūram ir uzlabojusies runa, puisēns ir sācis runāt izvērstām frāzēm. 
Lai Artūra veselība turpinātu uzlaboties, ir nepieciešams regulārs rehabilitācijas darbs ikdienā.

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai varētu Artūram nodrošināt vienu rehabilitācijas kursu gadā Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Rehabilitācijai Ukrainā nepieciešami 2187 lati gadā. Ģimene pati segs ceļa un uzturēšanās izdevumus.

Palīdzēsim Artūram!

 Projekts ievietots portālā: 01.01.2012. 

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Glābsim Kristīnu un Serhii

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Palīdzība Markusam Bluķim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 430 210.84 €