Follow us Today has already donated 6,844.70 €

Atbalsts Artūram Albertam Vasiļēvičam

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina
Gadā nepieciešami: 2187 lati.

Artūrs Alberts Vasiļēvičs, dz. g. 2006., Jūrmala

Artūru ir skārusi slimība - bērnu cerebrālā trieka, jauktā forma. Zēnam ir spastiski ataktiska gaita ar balstu uz pēdu priekšējām daļām un hiperlocīgi ceļgali.  Pazemināts muskuļu tonuss kājās un pēdu deformācija. Problēmas sagādā arī kustību koordinācija. Atpaliek arī Artūra runa. 
Tomēr neskatoties uz visām veselības problēmām, Artūrs patstāvīgi staigā un zēnam ir liela apņēmība un motivācija veikt dažādus rehabilitācijas pasākumus.

2011. gadā, pateicoties ziedotāju atsaucībai Artūrs saņēma rehabilitācijas kursu Bērnu sanatorijā Lanze Teplice, Čehijā un zēnam tika iegādāts rehabilitācijas trīsritenis. Zēnam ir nostiprinājusies roku, kāju  un muguras muskuļi. Jūtami ir uzlabojusies kustību koordinācija. Artūram ir uzlabojusies runa, puisēns ir sācis runāt izvērstām frāzēm. 
Lai Artūra veselība turpinātu uzlaboties, ir nepieciešams regulārs rehabilitācijas darbs ikdienā.

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai varētu Artūram nodrošināt vienu rehabilitācijas kursu gadā Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Rehabilitācijai Ukrainā nepieciešami 2187 lati gadā. Ģimene pati segs ceļa un uzturēšanās izdevumus.

Palīdzēsim Artūram!

 Projekts ievietots portālā: 01.01.2012. 

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

UAVs for Ukrainian Armed Forces

Palīdzība Annai Mutorei

For Families with Disabled Children

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 951 779.30 €