Seko mums Šodien saziedoti jau 8,764.50 €

Atbalsts Artjomam Striško

Mērķis: Delfīnterapija.
Gadā nepieciešami: 1500 lati.

 Artjoms Striško dz. g. 2002., Rīga

Artjomam ir multiplas iedzimtas attīstības anomālijas. Organiska CNS bojājuma sekas psihomotorās attīstības aiztures veidā. Augstas pakāpes vājredzība.
Artjoms ir dzīvespriecīgs un zinātkārs zēns, kam ļoti patīk grāmatas un mūzika. Artjomam patīk, kad ar viņu nodarbojas. Zēns daudz ko saprot un adekvāti reaģē uz dzīves situācijām.
Artjoms apmeklē specializēto skolu bērniem-invalīdiem.Uz skolu Artjoms iet labprāt, bet sakarā ar veselības problēmām, zēns nevar iztikt bez palīdzības no malas. Artjomam nepieciešama pastāvīga kopšana.

Pateicoties regulārai rehabilitācijai sanatorijā NRC „Vaivari”, vingrošanai un nodarbībām ar logopēdu Artjoms ir kļuvis stiprāks un patstāvīgaks. Viņš jau var pārvietoties, turoties pie vienas rokas vai atbalstam izmantojot dažādus priekšmetus. Zēns pats var paspert 3-5 soļus. Zēns  nerunā, sazinās ar žestiem un skaņām. Vienīgais vārds, ko izrunā ir ”mamma”.

Lai nostiprinātu sasniegtos rezultātus, lai Artjoms varētu attīstīties un kļūt pastāvīgāks, viņam nepieciešamas regulāras nodarbības un rehabilitācija. Zēna vecāki liek lielas cerības uz delfīnterapiju. Desmit dienu rehabilitācijas kurss maksā 1 500 lati.

Vecāku lielākais sapnis ir, lai Artjoms sāktu staigāt un runāt. Artjoma ģimene pateicas par sapratni, atbalstu un sniegto palīdzību.

 Palīdzēsim Artjomam veseļoties!

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Aleksandram Šmeļam

Palīdzība Alanam Šulcam

Palīdzība Lienei Zībergai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 731.94 €