Follow us Today has already donated 6,639.70 €

Atbalsts Artjomam Striško

Mērķis: Delfīnterapija.
Gadā nepieciešami: 1500 lati.

 Artjoms Striško dz. g. 2002., Rīga

Artjomam ir multiplas iedzimtas attīstības anomālijas. Organiska CNS bojājuma sekas psihomotorās attīstības aiztures veidā. Augstas pakāpes vājredzība.
Artjoms ir dzīvespriecīgs un zinātkārs zēns, kam ļoti patīk grāmatas un mūzika. Artjomam patīk, kad ar viņu nodarbojas. Zēns daudz ko saprot un adekvāti reaģē uz dzīves situācijām.
Artjoms apmeklē specializēto skolu bērniem-invalīdiem.Uz skolu Artjoms iet labprāt, bet sakarā ar veselības problēmām, zēns nevar iztikt bez palīdzības no malas. Artjomam nepieciešama pastāvīga kopšana.

Pateicoties regulārai rehabilitācijai sanatorijā NRC „Vaivari”, vingrošanai un nodarbībām ar logopēdu Artjoms ir kļuvis stiprāks un patstāvīgaks. Viņš jau var pārvietoties, turoties pie vienas rokas vai atbalstam izmantojot dažādus priekšmetus. Zēns pats var paspert 3-5 soļus. Zēns  nerunā, sazinās ar žestiem un skaņām. Vienīgais vārds, ko izrunā ir ”mamma”.

Lai nostiprinātu sasniegtos rezultātus, lai Artjoms varētu attīstīties un kļūt pastāvīgāks, viņam nepieciešamas regulāras nodarbības un rehabilitācija. Zēna vecāki liek lielas cerības uz delfīnterapiju. Desmit dienu rehabilitācijas kurss maksā 1 500 lati.

Vecāku lielākais sapnis ir, lai Artjoms sāktu staigāt un runāt. Artjoma ģimene pateicas par sapratni, atbalstu un sniegto palīdzību.

 Palīdzēsim Artjomam veseļoties!

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Glābsim Kristīnu un Serhii

Palīdzība Dominikam Kūlam

Atbalsts AZOV 12. speciālo operāciju brigādei

Help for Elderly People

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 951 574.30 €