Seko mums Šodien saziedoti jau 4,389.00 €

Atbalsts Artemijam Mutovkinam

Mērķis: Delfīnterapijas kurss  Odesas rehabilitācijas kompleksā „Nemo”.
Gadā nepieciešami: 2000 lati.
Artemijs Mutovkins, dz.g. 2001., Rīga
Artemijs  nāca pasaulē pirms paredzētā laika, zēna svars bija tikai 0.740 kg. Artemiju ir skārusi smaga slimība – bērnu cerebrālā trieka, zēnam ir arī psihomotorās attīstības traucējumi.
Pateicoties ģimenes un ārstu ieguldītajam darbam – bērnu jogas nodarbībām, fizkultūrām un masāžām Artemijs  pēc 2 gadu sasniegšanas spēra savus pirmos solīšus. Lai nostiprinātu kāju un muguras muskuļus zēns tagad regulāri apmeklē arī reitterapijas nodarbības.
Artemijam ir arī 4. pakāpes neirosensora vājdzirdība. Kad Artemijam bija 3,5 gadi zēnam tika veikta operācija – kohleārā dzirdes implanta ievietošana galvā.
2011. gadā ar ziedotāju atbalstu Artemijs saņēma delfīnterapijas kursu Ukrainas rehabilitācijas centrā „Nemo”. Pēc atgriešanās no rehabilitācijas kursa zēns pateica savus pirmos vārdus. Kontakts ar delfīniem ir devis milzīgu pozitīvu ietekmi uz zēna attīstību. Artemijs ir sācis interesēties par apkārtējo pasauli, labprāt skatās TV pārraides un apmeklē pasākumus ārpus mājas.
Šobrīd Artemija vārdu krājums ir 25 vārdi. Bērna attīstība kaut ļoti lēnām, bet virzās uz priekšu. Ģimene ir cerību un apņēmības pilni palīdzēt dēlam.
Artemijam nepieciešams atkārtots delfīnterapijas kurss Ukrainas rehabilitācijas centrā „Nemo”. Kopā nepieciešami 2000 lati.
Palīdzēsim Artemijam!
Projekts ievietots portālā: 14.03.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Kara bēgļu atbalstam

Par Ukrainas uzvaru!

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Atkārtota palīdzība Albertam Strautmanim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 489 005.95 €