Follow us Today has already donated 2,817.00 €

Atbalsts Artemijam Mutovkinam

Mērķis: Delfīnterapijas kurss  Odesas rehabilitācijas kompleksā „Nemo”.
Gadā nepieciešami: 2000 lati.
Artemijs Mutovkins, dz.g. 2001., Rīga
Artemijs  nāca pasaulē pirms paredzētā laika, zēna svars bija tikai 0.740 kg. Artemiju ir skārusi smaga slimība – bērnu cerebrālā trieka, zēnam ir arī psihomotorās attīstības traucējumi.
Pateicoties ģimenes un ārstu ieguldītajam darbam – bērnu jogas nodarbībām, fizkultūrām un masāžām Artemijs  pēc 2 gadu sasniegšanas spēra savus pirmos solīšus. Lai nostiprinātu kāju un muguras muskuļus zēns tagad regulāri apmeklē arī reitterapijas nodarbības.
Artemijam ir arī 4. pakāpes neirosensora vājdzirdība. Kad Artemijam bija 3,5 gadi zēnam tika veikta operācija – kohleārā dzirdes implanta ievietošana galvā.
2011. gadā ar ziedotāju atbalstu Artemijs saņēma delfīnterapijas kursu Ukrainas rehabilitācijas centrā „Nemo”. Pēc atgriešanās no rehabilitācijas kursa zēns pateica savus pirmos vārdus. Kontakts ar delfīniem ir devis milzīgu pozitīvu ietekmi uz zēna attīstību. Artemijs ir sācis interesēties par apkārtējo pasauli, labprāt skatās TV pārraides un apmeklē pasākumus ārpus mājas.
Šobrīd Artemija vārdu krājums ir 25 vārdi. Bērna attīstība kaut ļoti lēnām, bet virzās uz priekšu. Ģimene ir cerību un apņēmības pilni palīdzēt dēlam.
Artemijam nepieciešams atkārtots delfīnterapijas kurss Ukrainas rehabilitācijas centrā „Nemo”. Kopā nepieciešami 2000 lati.
Palīdzēsim Artemijam!
Projekts ievietots portālā: 14.03.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Labas Ziņas*

Kahovkas HES plūdos cietušajiem

Palīdzība Andrejam Mišurinskiham

Safe steps

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 159 420.59 €