Follow us Today has already donated 2,549.97 €

Atbalsts Anastasijai Koloskovai

Mērķis: rehabilitācija Latvijā un delfīnterapija
Gadā nepieciešams: 3920 lati.
Anastasija Koloskova, dz. g. 2002., Rīga

Anastasija slimo kopš dzimšanas ar multiplām iedzimtām anomālijām. Meitenītei ir uzstādīta reta  diagnoze – Volfa Hiršhorna sindroms. Anastasija nerunā, ar acīm seko priekšmetiem. Kontakts ar apkārtējiem nav iespējams. Meitenīte savā nodabā spēlējas ar rotaļlietām, uz apkārtni reakcija minimāla. Ar pieaugušā palīdzību var pārvietoties nelielus attālumus. Anastasijai ļoti patīk atrasties starp bērniem, patīk klausīties mūziku.

Lai uzlabotu Anastasijas veselības stāvokli ir nepieciešamas regulāras nodarbības un rehabilitācija. Līdz šim saņemtie osteopāta, reitterapijas pakalpojumi ir devuši pozitīvus rezultātus. Anastasijai vairs nav nepieciešamas zāles pret epilepsiju. Novērojama pakāpeniska pozitīva attīstības dinamika.
Rehabilitācija sanatorijā stiprina meitenītes imunitāti. Samazinās saslimšanas ar elpošanas ceļu slimībām, kā arī atveseļošanās periods ir ātrāks. 
Lai veicinātu gan runas, gan meitenītes vispārējo attīstību speciālisti rekomendē delfīnterapiju un mūzikas nodarbības. Darbs ir ilgstošs, bet ir jūtami rezultāti.
Lai Anastasija gada garumā varētu saņemt osteopāta, reitterapijas, mūzikas terapijas nodarbības, delfīnterapiju ir nepieciešami 3920 lati.
Anastasijas māmiņa algotu darbu strādāt nevar, jo vienmēr jābūt līdzās meitai. Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību!
Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā: 19.07.2011., pēdējās izmaiņas 29.08.2011.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Aquatic Therapy for Children with Mobility Impairments

For Families with Disabled Children

Snaiperšautenes Ukrainas aizsardzībai

Dental Treatment for People with Special Needs

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 033 209.58 €