Seko mums Šodien saziedoti jau 170.00 €

Atbalsts Alisei Skujiņai

Alise Skujiņa, dz. g. 2003., Tukums
Mērķis: delfīnterapija Evpatorijas starptautiskajā delfīnterapijas institūtā
Gadā nepieciešami: 1800 lati.

Šogad Alise uzsāks mācības Zemgales vidusskolas 2.klasē. Mācību process notiek pēc speciālās mācību programmas. Alise ir draudzīga un mīļa meitenīte un labi saprotas ar klases biedriem.
Ceļš līdz skolas solam meitenītei nebija viegls.

Alise dzimusi smagās dzemdībās un pirmās piecpadsmit minūtes mazulīte neelpoja. Tika darīts viss, lai glābtu meitenītes dzīvību. Alisei uzstādītā diagnoze ir bērna cerebrālā trieka, spastiski distoniska forma un valodas attīstības traucējumi.

Meitenīte regulāri saņem rehabilitācijas kursus Nacionālajā rehabilitācijas centrā „Vaivari” un reitterapijas kursus. Alise apmeklē privātās nodarbības Mūzikas un ritma studijā ''Tip - top''. Nodarbības tiek pielāgotas meitenītes spējām, veicinot emocionālo un fizisko attīstību.

Pateicoties ziedotāju atsaucībai Alise ir saņēmusi delfīnterapijas kursu Starptautiskajā delfīnterapijas institūtā, Evpatorijā. Pēc delfīnu terapijas Alisītei jau ir novērojami pirmie pozitīvie rezultāti. Uzlabojusies Alises runa, veidojas skaidrāka valoda. Skolā Alise palikusi atvērtāka un drošāka. Meitenītei ir mazinājusies roku drebēšana, var stabilāk nostāvēt uz kājiņām.  

Lai uzlabotu kustību koordināciju, attīstītu sīko motoriku, runas prasmi ir nepieciešams turpināt ārstēšanos Starptautiskajā delfīnterapijas institūtā Evpatorijā. Desmit seansu delfīnterapijas kurss kopā ar ceļa izdevumiem un uzturēšanos klīnikā maksā 1800 lati.

Ģimene lūdz ziedotājiem palīdzību ārstniecības apmaksai, jo patreizējie ģimenes ienākumi  neļauj to segt pašiem. Alisītei ir jaunāka māsiņa. Vienīgais ģimenē pelnītājs ir tētis, jo mammai vienmēr ir jābūt kopā ar Alisi.

 Palīdzēsim Alisei!

Projekts ievietots portālā: 13.08.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Ukraina. Brīvības rezidence

Dzeramā ūdens attīrīšanas stacija Ukrainai

Palīdzība Miķelim Eglītim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 439.13 €