Follow us Today has already donated 6,914.70 €

Atbalsts Alisei Skujiņai

Alise Skujiņa, dz. g. 2003., Tukums
Mērķis: delfīnterapija Evpatorijas starptautiskajā delfīnterapijas institūtā
Gadā nepieciešami: 1800 lati.

Šogad Alise uzsāks mācības Zemgales vidusskolas 2.klasē. Mācību process notiek pēc speciālās mācību programmas. Alise ir draudzīga un mīļa meitenīte un labi saprotas ar klases biedriem.
Ceļš līdz skolas solam meitenītei nebija viegls.

Alise dzimusi smagās dzemdībās un pirmās piecpadsmit minūtes mazulīte neelpoja. Tika darīts viss, lai glābtu meitenītes dzīvību. Alisei uzstādītā diagnoze ir bērna cerebrālā trieka, spastiski distoniska forma un valodas attīstības traucējumi.

Meitenīte regulāri saņem rehabilitācijas kursus Nacionālajā rehabilitācijas centrā „Vaivari” un reitterapijas kursus. Alise apmeklē privātās nodarbības Mūzikas un ritma studijā ''Tip - top''. Nodarbības tiek pielāgotas meitenītes spējām, veicinot emocionālo un fizisko attīstību.

Pateicoties ziedotāju atsaucībai Alise ir saņēmusi delfīnterapijas kursu Starptautiskajā delfīnterapijas institūtā, Evpatorijā. Pēc delfīnu terapijas Alisītei jau ir novērojami pirmie pozitīvie rezultāti. Uzlabojusies Alises runa, veidojas skaidrāka valoda. Skolā Alise palikusi atvērtāka un drošāka. Meitenītei ir mazinājusies roku drebēšana, var stabilāk nostāvēt uz kājiņām.  

Lai uzlabotu kustību koordināciju, attīstītu sīko motoriku, runas prasmi ir nepieciešams turpināt ārstēšanos Starptautiskajā delfīnterapijas institūtā Evpatorijā. Desmit seansu delfīnterapijas kurss kopā ar ceļa izdevumiem un uzturēšanos klīnikā maksā 1800 lati.

Ģimene lūdz ziedotājiem palīdzību ārstniecības apmaksai, jo patreizējie ģimenes ienākumi  neļauj to segt pašiem. Alisītei ir jaunāka māsiņa. Vienīgais ģimenē pelnītājs ir tētis, jo mammai vienmēr ir jābūt kopā ar Alisi.

 Palīdzēsim Alisei!

Projekts ievietots portālā: 13.08.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Sabīne Strode

Palīdzība Anitai Pormanei

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Ukrainas māja Latvijā

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 951 849.30 €