Seko mums Šodien saziedoti jau 3,425.34 €

Atbalsts Adrianam Oto Sokolovskim

Mērķis: mūzikas terapija, logopēds 
Gadā nepieciešami: 1020 lati

Adrians Oto Sokolovskis, dz. g. 2000., Rīga
 
Adriana slimība, kas neļauj pilnvērtīgi dzīvot ir bērnu cerebrālā trieka. Oto ir muzikāli apdāvināts zēns. Interesē viss, kas saistīts ar mūziku. Spēlēt klavieres, dziedāt šūpuļdziesmas. Patīk braukt auto un klausīties Reiniku, Donu un Lilī.

 Oto pārvietojas celīšos. Pieceļoties kājās ar mammas palīdzību Oto var nedaudz pastaigāt. Māju pazīst labi. Katra telpa viņam ir mīļa, iepazīta. Ārpus mājas zēns ir diezgan nervozs.  Tikai mamma zina veidus kā puisīti nomierināt.

 Oto nesaprot savas problēmas, jo mamma un omīte visu izdara viņa vietā. Pabaro, nomaina autiņbiksītes.

Oto mūzikas pasniedzēja saka, ka zēns ļoti labi sazinās caur mūziku, un tā zēnam daudz nozīmē. Mūzikas terapiju zēns saņem jau vairākus gadus, ir pieradis un iemīlējis savas skolotājas.

Lai Oto varētu regulāri saņemt mūzikas terapiju un apmeklēt logopēdu gadā nepieciešami 1020 lati.

 Palīdzēsim Adrianam Oto!

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Ukrainas karaspēkam

Rūpju bērnu māmiņām

Esi piemērs!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 546.08 €