Follow us Today has already donated 8,674.50 €

Atbalsts Adrianam Oto Sokolovskim

Mērķis: mūzikas terapija, logopēds 
Gadā nepieciešami: 1020 lati

Adrians Oto Sokolovskis, dz. g. 2000., Rīga
 
Adriana slimība, kas neļauj pilnvērtīgi dzīvot ir bērnu cerebrālā trieka. Oto ir muzikāli apdāvināts zēns. Interesē viss, kas saistīts ar mūziku. Spēlēt klavieres, dziedāt šūpuļdziesmas. Patīk braukt auto un klausīties Reiniku, Donu un Lilī.

 Oto pārvietojas celīšos. Pieceļoties kājās ar mammas palīdzību Oto var nedaudz pastaigāt. Māju pazīst labi. Katra telpa viņam ir mīļa, iepazīta. Ārpus mājas zēns ir diezgan nervozs.  Tikai mamma zina veidus kā puisīti nomierināt.

 Oto nesaprot savas problēmas, jo mamma un omīte visu izdara viņa vietā. Pabaro, nomaina autiņbiksītes.

Oto mūzikas pasniedzēja saka, ka zēns ļoti labi sazinās caur mūziku, un tā zēnam daudz nozīmē. Mūzikas terapiju zēns saņem jau vairākus gadus, ir pieradis un iemīlējis savas skolotājas.

Lai Oto varētu regulāri saņemt mūzikas terapiju un apmeklēt logopēdu gadā nepieciešami 1020 lati.

 Palīdzēsim Adrianam Oto!

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Light road for Donbas

For Families with Disabled Children

Palīdzība Lienei Zībergai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 739 641.94 €