Seko mums Šodien saziedoti jau 115.00 €

Atbalsti ASTES un ŪSAS

„Astes un Ūsas” ir dzīvnieku patversme Alūksnē, kas darbojas no 2011. gada un nodrošina pagaidu mītni tiem mājdzīvniekiem, kas savas mājas ir zaudējuši. Vidēji „Astēs un Ūsās” uzturas 20 suņi un 30 kaķi. Dzīvnieki tiek nodrošināti ar pienācīgu aprūpi (veterināro palīdzību, piemērotu barību, atbilstošām, siltām telpām, pastaigām utt.).

Dzīvnieku mājai ik mēnesi ir jāapmaksā rēķini par ūdeni, elektrību, jānodrošina apkure, jāgādā malka. Ik mēnesi raizes sagādā veterinārmedicīnisko pakalpojumu rēķins – īpaši liels tas ir, ja gadās neparedzētas situācijas - ienākuši savainoti dzīvnieciņi vai dzīvnieki ar veselības problēmām. Un šādu gadījumu ir daudz.

Daļa dzīvnieku (īpaši gados vecāki dzīvnieki) patversmē dzīvo vairākus gadus - arī tas prasa papildus izdevumus. Nepieciešamas regulāras veterinārārsta konsultācijas un pārbaudes, analīzes, medikamenti, reizēm arī operācijas. Tam visam dzīvnieku mājai „Astes un Ūsas” šobrīd trūkst līdzekļu un ik reizi, kad nepieciešama kāda sarežģītāka ārstēšanā vai operācija ir jādomā kā to atļauties.

Vēlamies sniegt dzīvniekiem visu nepieciešamo medicīnisko aprūpi, nedomājot par to, vai spēsim apmaksāt vetārsta rēķinu un vai tas tiešām ir nepieciešams.

Palīdzēsim mazpilsētas dzīvnieku patversmei segt ikmēneša rēķinu izmaksas un dzīvniekiem saņemt visu nepieciešamo medicīnisko aprūpi, kā arī kvalitatīvu vidi (siltas, tīras telpas).

„Astēs un Ūsās” vienmēr cīnījušies pašu spēkiem. Tomēr dažkārt ar visu galā nav iespējams tik un ir jālūdz palīdzība.

Lūdzam Jūsu atbalstu!

Projekts ievietots portālā 03.03.2021

Projekts noslēgts 28.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Jevgenijai Kovaļenko

Latvija - Ukrainas mājdzīvniekiem

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 152 762.48 €