Follow us Today has already donated 3,270.90 €

Atbalsti ASTES un ŪSAS

„Astes un Ūsas” ir dzīvnieku patversme Alūksnē, kas darbojas no 2011. gada un nodrošina pagaidu mītni tiem mājdzīvniekiem, kas savas mājas ir zaudējuši. Vidēji „Astēs un Ūsās” uzturas 20 suņi un 30 kaķi. Dzīvnieki tiek nodrošināti ar pienācīgu aprūpi (veterināro palīdzību, piemērotu barību, atbilstošām, siltām telpām, pastaigām utt.).

Dzīvnieku mājai ik mēnesi ir jāapmaksā rēķini par ūdeni, elektrību, jānodrošina apkure, jāgādā malka. Ik mēnesi raizes sagādā veterinārmedicīnisko pakalpojumu rēķins – īpaši liels tas ir, ja gadās neparedzētas situācijas - ienākuši savainoti dzīvnieciņi vai dzīvnieki ar veselības problēmām. Un šādu gadījumu ir daudz.

Daļa dzīvnieku (īpaši gados vecāki dzīvnieki) patversmē dzīvo vairākus gadus - arī tas prasa papildus izdevumus. Nepieciešamas regulāras veterinārārsta konsultācijas un pārbaudes, analīzes, medikamenti, reizēm arī operācijas. Tam visam dzīvnieku mājai „Astes un Ūsas” šobrīd trūkst līdzekļu un ik reizi, kad nepieciešama kāda sarežģītāka ārstēšanā vai operācija ir jādomā kā to atļauties.

Vēlamies sniegt dzīvniekiem visu nepieciešamo medicīnisko aprūpi, nedomājot par to, vai spēsim apmaksāt vetārsta rēķinu un vai tas tiešām ir nepieciešams.

Palīdzēsim mazpilsētas dzīvnieku patversmei segt ikmēneša rēķinu izmaksas un dzīvniekiem saņemt visu nepieciešamo medicīnisko aprūpi, kā arī kvalitatīvu vidi (siltas, tīras telpas).

„Astēs un Ūsās” vienmēr cīnījušies pašu spēkiem. Tomēr dažkārt ar visu galā nav iespējams tik un ir jālūdz palīdzība.

Lūdzam Jūsu atbalstu!

The Project is placed online on: 03.03.2021

Project completed 28.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Mothers of Seriously Ill Children

Offset your CO2 footprint

Palīdzība Miķelim Eglītim

Sniper rifles for the defense of Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 131 652.81 €