Follow us Today has already donated 480.00 €

As One Against Cancer

Vēzis ir smaga, progresējoša, ļaundabīga slimība, kuru mūsdienās arvien biežāk izdodas apturēt, pateicoties jaunām medicīnas iespējām. Diemžēl daudzās situācijās nepietiek ar valsts nodrošināto ārstniecību. Sasirgušajam nākas piedzīvot situācijas, kad līdzmaksājums par ārstniecību ir tik liels, ka ģimene pašu spēkiem tādu naudu samaksāt nevar. Tas ir liels pārdzīvojums un emocionāls papildu slogs gan smagi slimajam cilvēkam, gan tuviniekiem, kad zāles un cerība ārstēties ir, bet nav naudas, lai glābtu dzīvību. Šādos gadījumos ļoti svarīgs ir līdzcilvēku atbalsts.

Krūts vēzis ir galvenais vēža veids lielākajā daļā pasaules valstu. Tas ietekmē miljoniem cilvēku visā pasaulē, radot milzīgu fizisku, emocionālu un finansiālu slodzi viņiem, viņu ģimenēm un veselības sistēmām.

Katru nedēļu Ziedot.lv virtuālās durvis ver kāds onkoloģiskais pacients, kuram ārsts ir atradis piemērotus medikamentus un saka – jūsu diagnozei tas būtu pats labākais, bet tas nav valsts apmaksāts. Šogad šādā jautājumā pie Ziedot.lv ir vērsušies 27 cilvēki. Lai mēs palīdzētu visiem cilvēkiem, kuri cīnās ar onkoloģisku slimību un ir vērsušies pie Ziedot.lv, ir vajadzīgi vairāk nekā 800 000 eiro. Jāuzsver, ka vairāk nekā pusi naudas jau ir izdevies savākt. Tas nozīmē, ka sabiedrībai rūp cilvēki, kuri ir slimi.

Katru gadu oktobris ir Krūts vēža apzināšanās mēnesis – ikgadēja kampaņa visā pasaulē, kurā piedalās tūkstošiem organizāciju, lai uzsvērtu krūts vēža izpratnes un izglītošanas par to nozīmi. Mums ir iespēja dot savu ieguldījumu situācijas uzlabošanai pasaulē.

Kampaņas mērķis ir izglītot pēc iespējas vairāk cilvēku par krūts vēzi un nepieciešamību veikt regulāras krūšu veselības pārbaudes.

Lai gan DHL globāli As One Against Cancer kampaņa notiek jau vairākus gadus pēc kārtas, Latvijā šī kampaņa pirmo reizi notika 2020. gadā. Kampaņas laikā spējām savākt līdzekļus un ziedot tos onkoloģisko pacientu atbalsta biedrībai Dzīvības koks. Arī šogad vēlamies atbalstīt vēža skartos pacientus, kuriem nepieciešama palīdzība Latvijā.

Aicinām arī šogad ziedot, sākot ar augustu, un līdz pat novembra beigām. Visa ziedotā nauda tiks novirzīta medikamentu, izmeklējumu un ārstēšanas apmaksai. Visi ziedojumi nonāks onkoloģisko pacientu ārstēšanai.

Vēzis nešķiro nevienu, ne pēc dzimuma, ne pēc vecuma. Palīdzēsim mūsu līdzcilvēkiem dzīvot!

Paldies Lidosta “Rīga” par skaisto foto!

The Project is placed online on: 10.08.2021

Project completed 16.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support for the Ukrainian people

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Latvija - Ukrainas mājdzīvniekiem

Palīdzība Lienei Bandeniecei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 756 681.68 €