Seko mums Šodien saziedoti jau 497.81 €

Aijā žūžū!

Kā būtu, ja mēs no rīta pamostos un nemācētu runāt? Būtu kā tikko piedzimuši bērni, kas nespēj pateikt, ko vēlas vai kas sāp? Kā būtu, ja no sava bērna nekad neizdzirdētu “Māmiņ, es Tevi mīlu!, Tēti, es Tevi mīlu!”? Kā justos, ja paši nevarētu izvilkt bikses un ieliet sev ūdeni? Diemžēl daudziem bērniem ar smagām saslimšanām tā ir ikdiena - būt atkarīgiem no citiem un soli pa solītim iet atveseļošanās ceļu.

Rehabilitācijas centrā POGA ir izcili speciālisti, kas palīdz bērniem ar runas un kustību traucējumiem. Lai nodrošinātu speciālistu darbu un vecākiem nebūtu jāmaksā par nodarbībā, aicinām līdzcilvēkus palīdzēt!

Audiologopēds ir speciālists, kas nodrošina komunikācijas spēju, runas un valodas, fonācijas un rīšanas traucējumu diagnostiku un korekciju. Valoda ir cilvēka galvenais sazināšanās līdzeklis. Ar valodu izsakām emocijas. Izmantojot valodu, mēs domājam un iegūstam informāciju, lasām grāmatas, skatāmies kinofilmas, klausāmies radio. 

Ergoterapija ir terapijas veids, kas palīdz bērniem un jauniešiem ar dažāda veida traucējumiem attīstīt savu spēju potenciālu fiziskajā, emocionālajā un sociālajā jomā (spēlēšanās iemaņas, prasmes, kas nepieciešamas bērnudārzā, skolā, u.c.). Rehabilitācijas centra “Poga” ergoterapijas kabinetā mazie pacienti mācās veikt ikdienišķas praktiskas lietas un caur dažādām aizraujošām darbībām attīsta roku pirkstu sīko motoriku. Te bērni stāda tomātus, šuj lellēm apģērbus un pat cep pankūkas. 

Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas (ERAB) 2021. gada kopienas iniciatīva ir izvēlējusies "POGA" kā organizāciju Latvijā, kuras darbībai sniegt savu atbalstu* - par katru €, ko no 2021.gada 4.maija līdz 3.novembrim ziedos privātpersonas un uzņēmumi, klāt likt vēl tikpat! Tāpēc aicinām ikvienu ziedot, bet dubultos to ERAB - EBRD Community Initiative! Tavs ziedojums tiks dubultots!

*EBRD Community Initiative atbalsta solījums būs spēkā, ja tiks izpildītas ziedojumu piesaistes un atskaišu iesniegšanas prasības.

Projekts ievietots portālā 06.05.2021

Projekts noslēgts 05.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Klusais eņģelītis

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Emīlam un Andžejam Zalužinskiem

Palīdzība Anastasijai Romančukai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 585 650.75 €