Seko mums Šodien saziedoti jau 378.00 €

PASMAIDIET - jo laime piestāv ikvienam!

Veseli un stipri zobi ir ikviena cilvēka primāra vajadzība. Zobi ir svarīgi un nepieciešami! Tas ir tāpēc, ka papildus acīmredzamām gremošanas funkcijām, tie pilda vēl vairākas citas funkcijas, bez kurām organismam funkcionēt nebūtu viegli.

Diemžēl, pilngadīgām, trūcīgām/maznodrošinātām personām ar garīga rakstura traucējumiem un psihiskām saslimšanām zobārstniecības pakalpojumi ir kā “ekstra”, kaut kas ļoti tāls un, būtībā, nesasniedzams, tāpēc sāpoša zoba problēmas tiek risinātas diezgan ekstremāli - dzerot pretsāpju zāles, kas rezultātā noved pie bojātā zoba izraušanas. Un tas viss tikai tāpēc, ka zoba raušana ir vienreizējs process un cilvēkam izmaksā daudz lētāk, nekā regulāra zobu labošana.

Daudzi cilvēki, nesasniedzot vēl 40 gadu vecumu, jau ir bez zobiem vai, labākajā gadījumā, ar virkni izrautiem zobiem. Šī iemesla dēļ viņu runa ir neskaidra, kā arī ir būtiskas problēmas ar normālas un sabalansētas pārtikas uzņemšanu.

Šiem cilvēkiem ir ļoti nepieciešams mūsu atbalsts un palīdzība!
Aicinām palīdzēt ar saviem ziedojumiem pilngadīgas personas ar garīga rakstura traucējumiem un psihiskām saslimšanām, kuri savas niecīgās pensijas dēļ nevar atļauties doties pie zobārsta!

Programmu īsteno un palīdzību sniegs biedrība "Lux Viridia".

#AtbalstsNVO #ACFLatvia #AIFLatvia #ActiveCitizensFund #EEAgrantsLatvia #CilvekosIrSpeks

Projekts ievietots portālā 16.03.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Aleksandram Kuzminskim

Palīdzība ārkārtas situācijās

Cilvēkos ir spēks!

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 643 856.05 €