Follow us Today has already donated 8,909.50 €

PASMAIDIET - jo laime piestāv ikvienam! 2022

Veseli un stipri zobi ir ikviena cilvēka primāra vajadzība. Zobi ir svarīgi un nepieciešami! Tas ir tāpēc, ka papildus acīmredzamām gremošanas funkcijām, tie pilda vēl vairākas citas funkcijas, bez kurām organismam funkcionēt nebūtu viegli.

Diemžēl, pilngadīgām, trūcīgām/maznodrošinātām personām ar garīga rakstura traucējumiem un psihiskām saslimšanām zobārstniecības pakalpojumi ir kā “ekstra”, kaut kas ļoti tāls un, būtībā, nesasniedzams, tāpēc sāpoša zoba problēmas tiek risinātas diezgan ekstremāli - dzerot pretsāpju zāles, kas rezultātā noved pie bojātā zoba izraušanas. Un tas viss tikai tāpēc, ka zoba raušana ir vienreizējs process un cilvēkam izmaksā daudz lētāk, nekā regulāra zobu labošana.

Daudzi cilvēki, nesasniedzot vēl 40 gadu vecumu, jau ir bez zobiem vai, labākajā gadījumā, ar virkni izrautiem zobiem. Šī iemesla dēļ viņu runa ir neskaidra, kā arī ir būtiskas problēmas ar normālas un sabalansētas pārtikas uzņemšanu.

Šiem cilvēkiem ir ļoti nepieciešams mūsu atbalsts un palīdzība!
Aicinām palīdzēt ar saviem ziedojumiem pilngadīgas personas ar garīga rakstura traucējumiem un psihiskām saslimšanām, kuri savas niecīgās pensijas dēļ nevar atļauties doties pie zobārsta!

Programmu īsteno un palīdzību sniegs biedrība "Lux Viridia".

#AtbalstsNVO #ACFLatvia #AIFLatvia #ActiveCitizensFund #EEAgrantsLatvia #CilvekosIrSpeks

The Project is placed online on: 16.03.2021

Project completed 31.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Sabīne Strode

Palīdzība Sandrai Ameļčenkovai

Palīdzība Anetei Boļšakai

Help for Elderly People

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 739 876.94 €