Seko mums Šodien saziedoti jau 200.00 €

Palīdzība Rihardam Grīnvaldam

Rihardam ir 7 gadi un diagnosticēts bērnības autisms. Līdz ar autisma diagnozi, Rihardam ir vidēji smaga garīga atpalicība. Zēna ikdiena ir ļoti sarežģīta, jo Rihards nerunā, neprot ēst ar galda piederumiem. Riharda ģimenes ikdiena ir pēkšņas dēla agresijas izpausmes, kā arī zēna lielā vēlme un atkarība no viedierīcēm.

Ģimene ļoti vēlas savam dēliņam palīdzēt iemācīties spēju iekļauties sabiedrībā, uzvedības normas, kontrolēt savas dusmas. Speciālisti rekomendē alternatīvās izglītības un uzvedības terapiju 2x nedēļā regulāri gada garumā, kas kopā izmaksā EUR 1920. Valsts diemžēl neatmaksā šādas nodarbības, kas tik ļoti nepieciešamas bērniem ar autismu, lai palīdzētu un mācītu socializēties, apgūt pašaprūpes prasmes un iekļaušanos sabiedrībā. ABA terapijas nodarbības, alternatīvās izglītības un uzvedības terapija sniedz būtisku atbalstu arī pašai ģimenei, jo māca dažādas prasmes kā sadzīvot un atbalstīt savu bērnu. Riharda ģimenē aug vēl viens bērns ar autisma diagnozi un izdevumi par īpašajiem bērniņiem ir ļoti lieli.

Ģimene lūdz mūsu atbalstu, lai Rihards saņemtu uzvedības terapijas nodarbības.

Kopā mēs varam palīdzēt! Mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 29.03.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Atbalsti rūpju bērniņus!

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

528 196.92 €