Follow us Today has already donated 3,254.12 €

Palīdzība Rihardam Grīnvaldam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Rihardam nepieciešamā summa saziedota.

Rihardam ir 7 gadi un diagnosticēts bērnības autisms. Līdz ar autisma diagnozi, Rihardam ir vidēji smaga garīga atpalicība. Zēna ikdiena ir ļoti sarežģīta, jo Rihards nerunā, neprot ēst ar galda piederumiem. Riharda ģimenes ikdiena ir pēkšņas dēla agresijas izpausmes, kā arī zēna lielā vēlme un atkarība no viedierīcēm.

Ģimene ļoti vēlas savam dēliņam palīdzēt iemācīties spēju iekļauties sabiedrībā, uzvedības normas, kontrolēt savas dusmas. Speciālisti rekomendē alternatīvās izglītības un uzvedības terapiju 2x nedēļā regulāri gada garumā, kas kopā izmaksā EUR 1920. Valsts diemžēl neatmaksā šādas nodarbības, kas tik ļoti nepieciešamas bērniem ar autismu, lai palīdzētu un mācītu socializēties, apgūt pašaprūpes prasmes un iekļaušanos sabiedrībā. ABA terapijas nodarbības, alternatīvās izglītības un uzvedības terapija sniedz būtisku atbalstu arī pašai ģimenei, jo māca dažādas prasmes kā sadzīvot un atbalstīt savu bērnu. Riharda ģimenē aug vēl viens bērns ar autisma diagnozi un izdevumi par īpašajiem bērniņiem ir ļoti lieli.

Ģimene lūdz mūsu atbalstu, lai Rihards saņemtu uzvedības terapijas nodarbības.

Kopā mēs varam palīdzēt! Mums izdosies!

The Project is placed online on: 29.03.2021

Projekts noslēgts 13.04.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Klusais eņģelītis

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Arturam Levickim

As One Against Cancer

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 616 600.66 €