Seko mums Šodien saziedoti jau 194.00 €

Palīdzība Inesei Ņikiforovai

Rīdziniecei Inesei ir 51 gads. Viņa ir pārdevēja ar 35 gadu darba stāžu, viena izaudzināja 2 bērnus.

Pirms 5 gadiem viņai tika atklāts ļaundabīgs audzējs – acs melanoma. Tika uzsākta ārstēšana, diemžēl redzi kreisajā acī viņa zaudēja, tomēr slimība bija apturēta. Pirms gada slimība atgriezās un turpina attīstīties. ”Es vēlos dzīvot un redzēt kā aug mani mazbērni, piedalīties bērnu un mazbērnu dzīvēs”, saka Inese. Optimisms palīdz viņai dzīvot un cīnīties ar slimību. Neskatoties uz slimību, viņa turpina strādāt.

Šobrīd Inesei ārstu konsīlijs ir izrakstījis valsts daļēji kompensētas zāles Keytruda. Kompensācijas apstiprinājumu viņa vēl gaida, bet paredzams, ka Inesei pašai būs jāmaksā 5280 eiro par vienu zāļu kursu.  Inesei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Ar šīm zālēm viņai jāārstējas gada garumā, taču ir cerība, ka jau tuvākā laikā šīs zāles būs valsts apmaksātas, tādēļ Inese lūdz palīdzību vismaz pirmā kursa apmaksai, lai nezaudētu laiku un pēc iespējas ātrāk uzsāktu ārstēties.  

Palīdzēsim Inesei!

Projekts ievietots portālā 07.08.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dāvana jaundzimušajiem

Palīdzēsim trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Bērna sargeņģelis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

769 238.80 €