Seko mums Šodien saziedoti jau 4,250.91 €

Palīdzība Dmitrijam Ivanovam

Līdz 11 gadu vecumam Dmitrijs bija pilnīgi vesels puika. Taču pēkšņi,kādā dienā zēnam parādījās augsta temperatūra, sākās krampji, viņš palika zils un gandrīz neelpoja. Ātrā palīdzība viņu nogādāja slimnīcas reanimācijas nodaļā, kur viņu ieveda mākslīgajā komā. Diemžēl Dmitrija smadzenes bija smagi cietušas. Smadzeņu bojājumu ietekmē viņš kļuva pilnībā paralizēts. Nav īsti izskaidrojuma par notikušo. 

Kopš tā laika ir pagājuši vairāk nekā 10 gadi, Dmitrijam šobrīd ir 22 gadi. Visus šos gadus par viņu ir rūpējusies un gādājusi mamma, lai dēlam nodrošinātu gan atbilstošu epilepsijas ārstēšanu, gan rehabilitāciju. Lai arī Dmitrijam ir minimālas apziņas un komunikācijas spējas, mamma ikdienā ar viņu daudz sarunājas, lasa priekšā grāmatas, klausās mūziku.

Lai arī Dmitrija mamma strādā, tomēr ar to nepietiek, lai nodrošinātu visu dēlam vajadzīgo. Dmitrijam nozīmētas dārgas pretepilepsijas zāles, kuras ik mēnesi izmaksā līdz pat 500 eiro. Tāpat arī nepieciešama fizioterapija mājas apstākļos. Tā kā Dmitrijs saslima pusaudža gados, kad notika strauja augšana, tad trauslo kaulu un guļoša stāvokļa dēļ Dmitrijam ir izveidojusies 4.pakāpes skolioze. Fizioterapijas nodarbības ir ļoti būtiskas ilgstoši guļošam pacientam. Viena fizioterapijas nodarbība izmaksā 40 eiro, vingrojot tikai reizi nedēļā, vajadzīgi vismaz 160 eiro ik mēnesi. Gadu ilgai ārstniecībai un rehabilitācijai kopā nepieciešami 7920 eiro.

Palīdzēsim Dmitrijam!

Projekts ievietots portālā 04.11.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jūlijai Trofimovai

Palīdzi Pogai izaugt!

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 856 584.50 €