Follow us Today has already donated 13,887.58 €

Palīdzība Dmitrijam Ivanovam 2021

Līdz 11 gadu vecumam Dmitrijs bija pilnīgi vesels puika. Taču pēkšņi,kādā dienā zēnam parādījās augsta temperatūra, sākās krampji, viņš palika zils un gandrīz neelpoja. Ātrā palīdzība viņu nogādāja slimnīcas reanimācijas nodaļā, kur viņu ieveda mākslīgajā komā. Diemžēl Dmitrija smadzenes bija smagi cietušas. Smadzeņu bojājumu ietekmē viņš kļuva pilnībā paralizēts. Nav īsti izskaidrojuma par notikušo. 

Kopš tā laika ir pagājuši vairāk nekā 10 gadi, Dmitrijam šobrīd ir 22 gadi. Visus šos gadus par viņu ir rūpējusies un gādājusi mamma, lai dēlam nodrošinātu gan atbilstošu epilepsijas ārstēšanu, gan rehabilitāciju. Lai arī Dmitrijam ir minimālas apziņas un komunikācijas spējas, mamma ikdienā ar viņu daudz sarunājas, lasa priekšā grāmatas, klausās mūziku.

Lai arī Dmitrija mamma strādā, tomēr ar to nepietiek, lai nodrošinātu visu dēlam vajadzīgo. Dmitrijam nozīmētas dārgas pretepilepsijas zāles, kuras ik mēnesi izmaksā līdz pat 500 eiro. Tāpat arī nepieciešama fizioterapija mājas apstākļos. Tā kā Dmitrijs saslima pusaudža gados, kad notika strauja augšana, tad trauslo kaulu un guļoša stāvokļa dēļ Dmitrijam ir izveidojusies 4.pakāpes skolioze. Fizioterapijas nodarbības ir ļoti būtiskas ilgstoši guļošam pacientam. Viena fizioterapijas nodarbība izmaksā 40 eiro, vingrojot tikai reizi nedēļā, vajadzīgi vismaz 160 eiro ik mēnesi. Gadu ilgai ārstniecībai un rehabilitācijai kopā nepieciešami 7920 eiro.

Palīdzēsim Dmitrijam!

The Project is placed online on: 04.11.2021

Project completed 03.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Stand With Ukraine

Palīdzība Normundam Saulem

Development of Latvian-Ukrainian microsurgery capabilities

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 803 618.98 €