Seko mums Šodien saziedoti jau 523.69 €

Palīdzība Aleksejam Virskuļam

Aleksejam no Rēzeknes novada Kantinieku pagasta ir 25 gadi.

Viņš ir pabeidzis Rēzeknes Valsts ģimnāziju, ieguvis bakalaura grādu Tiesību zinātnēs Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā. Pirms diviem gadiem Aleksejs uzsāka studijas maģistratūrā Latvijas Universitātē Rīgā un paralēli sāka strādāt par jurista palīgu. Labajām iecerēm par izglītību, darbu, ceļošanu un ģimenes izveidi svītru šobrīd ir pārvilkusi smaga slimība.

Pirms nepilniem 2 gadiem Aleksejam tika izoperēta aizdomīga dzimumzīme. Analīzes neko sliktu neuzrādīja. Taču pērnā gada nogalē Aleksejam strauji pietūka kakla limfmezgls. Aleksejs tūlīt devās pie ārsta, tika veiktas analīzes un operācija. Izmeklējumi apstiprināja ļaundabīgu ādas audzēju – melanomu un metastāzes.

Aleksejs pameta darbu un mācības un uzsāka cīņu ar smago slimību. Tika uzsākta ķīmijterapija, taču tā nav palīdzējusi. Ārstu konsīlijs Aleksejam ir nozīmējis gadu ilgu kursu ar medikamentu Keytruda. Tā kā Alekseja audzēja tipam ir pozitīva BRAF mutācija, tad valsts to diemžēl neapmaksā.  Tas ir papildus trieciens jaunajam cilvēkam. Ik pēc 3 nedēļām viņam nepieciešami 8094.84 eiro, gadā kopumā 145707.12 eiro. Tādu līdzekļu Aleksejam un viņa ģimenei nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Aleksejam!

Projekts ievietots portālā 06.06.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Maijai Celmiņai

Palīdzība Liliānas Cvetkovas ģimenei

Palīdzība smagi slimiem jauniešiem

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

726 918.78 €