Seko mums Šodien saziedoti jau 206.00 €

Palīdzība Agnesei Eņģelei

Agnesei ir  31 gads, viņa ir laimīgi precējusies, audzina gadu vecu puisīti. Agnesei ir maģistra grāds pedagoģijā, viņa strādā par skolotāju bērniem ar mācīšanās grūtībām. Bērni ir Agneses sirds aicinājums. Agnese nevar iedomāties neko citu kā tikai darbu ar bērniem, un pati sapņo par kuplu ģimeni. Diemžēl tas šobrīd nav iespējams.

Pērn oktobrī mazulis nejauši aizķēra dzimumzīmi Agnesei uz kakla. Agnese steidzīgi vērsās pie ārsta. Tika veikta operācija, izmeklējumu rezultāti atklāja melanomu – ļaundabīgu ādas audzēju. Nekavējoties tika uzsākta ārstniecība. Šī gada martā tika konstatēts, ka audzēja izraisītās metastāzes attīstījušās plaušās un aknās. Operācija nav iespējama. Var palīdzēt tikai ārstēšana ar medikamentiem.  

Ārstu konsīlijs lēmis, ka Agnesei steidzami jāuzsāk  ārstniecība ar Cobimetinib un Vemurafenib.  Speciālisti norādījuši, ka kombinējot medikamentus, var sasniegt labākus rezultātus cīņā ar smago slimību. Diemžēl zāles ir ļoti dārgas un valsts tās neapmaksā. Ir sagatavoti un iesniegti dokumenti Nacionālajā veselības dienestā par individuālu zāļu kompensāciju, taču atbilde gaidāma tikai aprīļa beigās. Aptieka aprēķinājusi, ka viena mēneša zāļu deva izmaksā 14 308 eiro. Ārstniecība nepieciešama vismaz gada garumā.

Neskatoties uz diagnozi un slimības attīstību, Agneses pašsajūta ir laba, viņa kā ierasts turpina rūpēties par mazuli un dodas ikdienas gaitās, tomēr apziņa par smago diagnozi ir ļoti biedējoša. “Es neesmu gatava padoties, bet pierādīt, ka vēzis ir tikai viens dzīves posms, ko var pārvarēt ar līdzcilvēku palīdzību. Vai tas ir liktenis?  Vai tik mazam bērnam tiks atņemta mamma? Es ļoti vēlos cīnīties par savu dzīvību, lai redzētu savu dēliņu uzaugam. Tā būtu vislielākā dāvana, kāda būtu iegūstama,” ar cerību uz atveseļošanos pie līdzcilvēkiem vēršas Agnese. Agnese ar ģimeni lūdz līdzcilvēku atbalstu, jo paši saviem spēkiem nepieciešamās zāles nespēs iegādāties.

Lai nezaudētu vēža pacientam tik svarīgo laiku, gaidot Nacionālā veselības dienesta atbildi par valsts atbalstu, lūdzam palīdzību viena mēneša ārstniecībai. “Ziedot.lv šobrīd ir mana vienīgā cerība, lai izdzīvotu,” atzīst Agnese. Palīdzēsim Agnesei!

Palīdzēsim izglābt mazā puisēna mammu!

 

Projekts ievietots portālā 29.03.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Grāmatu starts

Īpašas masāžas rūpju bērniem

Palīdzība Armandam Slišānam

Dvēseļu dārzs Zvaigžņu bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

372 927.17 €