Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Labas Ziņas*

24.05.2023

Ukrainas glābēji saņem palīdzību no Latvijas iedzīvotājiem

Par Latvijas iedzīvotāju saziedotajiem līdzekļiem Ukrainas glābējiem tiek nosūtīta praktiska un reāla palīdzība. Slovjanskas apgabals regulāri piedzīvo raķešu uzbrukumus civilai infrastruktūrai. Latvijas Goda konsuls Slovjanskā lūdza palīdzību pilsētas glābējiem un brīvprātīgajiem, kas sagrautajās ēkās palīdz atrast un izglābt iesprostotos Ukrainas cilvēkus. Slovjanskas glābējiem tiek nosūtīti Latvijā ražoti 2 gaismas torņi ar ģeneratoru, specializētie darba apavi un prožektori, lukturi.

25.01.2023

Uz Ukrainu dodas Latvijā ražota militārā tehnika

Labas ziņas piepildās - par Latvijas cilvēku saziedotajiem līdzekļiem 323 000 eiro apmērā iegādāta Latvijā ražota militārā tehnika - deviņi kvadracikli ar deviņām kaujas platformām un četri militārie skūteri.

15.11.2022

Latvijas militārās industrijas EXPO

15.novembrī laukumā pie Kongresu nama notika Latvijas militārās industrijas ražojumu izstāde EXPO. Tās mērķis parādīt militārās preces, kas ražotas Latvijā, lai par ziedojumiem iegādātos un nosūtītu atbalstu Ukrainai.

15.11.2022

Lai labas ziņas piepildītos, ir jāziedo!

Lai labas ziņas piepildītos, ir jāziedo. Ziedot.lv uzsāk jaunu labdarības akciju, lai par ziedojumiem iegādātos Latvijā ražotas militārās preces un nosūtītu tās Ukrainai.

Citi aktuāli projekti

Pirms lido, iestādi koku!

Palīdzība Marijai Ogorodņikovai

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Palīdzība Tomam Volgastam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €