Seko mums Šodien saziedoti jau 5,285.03 €

Labas Ziņas*

Karš ir beidzies. Ukraina atbrīvojusi visu savu teritoriju. Latvijas ziedotā tehnika spēlējusi izšķirošu lomu.* Lai mēs varētu lasīt šās ziņas, mums ir vajadzīga Ukrainas uzvara karā.

Lai Ukraina uzvarētu, ir vajadzīga mūsu palīdzība. Palīdzēt mēs varam ziedojot. Saziedotais tiks izmantots Latvijā ražotās militāro preču iegādei - kaujas atbalsta platformas, militārie kvadricikli, bezpilota lidaparāti, uzkabes vestes, lodes, armijas taktiskais ēdiens, ģeneratoru, militārie skrejriteņi, militārie apvidus auto, nesprāgušās munīcijas iznīcināšanas ierīces un citas lietas.

Lai labas ziņas piepildītos, ir jāziedo! Vairāk - https://www.ziedot.lv/labaszinas/

Ziedot var arī pa labdarības tālruni 9000 6086, zvana vērība 1,42 eiro.

*Lai mēs varētu lasīt šādas ziņas, mums ir vajadzīga Ukrainas uzvara karā. 

Projekts ievietots portālā 14.11.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Sandrai un Dailai Lapiņām

Snaiperšautenes Ukrainas aizsardzībai

Twitter konvojs Ukrainai

Palīdzība Lidijai Strautniecei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 066 112.81 €