Follow us Today has already donated 1,340.00 €

Save Dogs of Latvia

Report 01.08.2017

Augusts
Latvijas Veterinārārstu biedrība augustā Latvijā publiskās aktivitātes suņu ME/polineiropātijas izpētes ietvaros nav veikusi.
Ir noslēgušies laboratoriskie izmeklējumi gan Aijovas, gan Misuri Veterinārās diagnostikas laboratorijās. Bet konsultācijas un sadarbības aktivitātes ar ASV Aijovas Universitātes un Misuri Veterinārās diagnostikas laboratorijas speciālistiem turpinās.
Ir pabeigta laboratoriskā izmeklēšana nosūtītajiem suņu matu paraugiem Anglijā. Ir saņemti rezultāti un notiek to apstrāde.
Turpinās hipotēžu pārbaude, izmantojot jau saņemtos izmeklējuma rezultātus. Dr.I. Matīse turpinās strādāt pie zinātniskās publikācijas sagatavošanas starptautiski atzītā žurnālā.

Finanšu atskaite:
Matu paraugu izmeklējums uz smagajiem metāliem EUR 156.03

Reports:

Other topical projects

Labas Ziņas*

Palīdzība Lindai Kalinichenko

Sandra Kalniete aicina – gaismu un siltumu ukraiņiem!

For Families with Disabled Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

402 928.83 €