Seko mums Šodien saziedoti jau 435.00 €

DOD PIECI 2021

02.12.2021

Uzsākot ziedojumu apmaiņu par dziesmu, pirmatskaņo „Dod pieci!” himnu

Atbalstot līdzcilvēkus, kuri ikdienā sadzīvo ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem, no 2. decembra labdarības maratona “Dod pieci!” tīmekļa vietnē www.dodpieci.lv ikviens var apmainīt ziedojumu par savas mīļākās dziesmas atskaņošanu Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā labdarības maratona norises laikā. Līdz ar ziedošanas startu pirmatskaņota šī gada „Dod pieci!” oficiālā himna – repa apvienības „Kreisais Krasts” un mūziķes Būū (Ilze Fārte) radītā kompozīcija „Pāri visam”.

24.11.2021

Labdarības maratona DOD PIECI iepriekšējo 7 gadu atskaite

Jau astoto gadu norisināsies labdarības maartons #DodPieci! Ar Latvijas sabiedrisko mediju atbalstu šogad veltīts vides pieejamībai cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Tavi 5 € noņems vienu šķērsli pilnvērtīgai dzīvei cilvēkam ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 907 839.38 €