Seko mums Šodien saziedoti jau 145.00 €

Atkārtota palīdzība Gundegai Kimbarei

Gundegai no Rīgas ir 52 gadi, viņa ir sākumskolas skolotāja Rīgas Franču licejā. Šajā profesijā viņa nostrādājusi jau 30 gadus. “Ļoti mīlu savu darbu, jo tas man sniedz gandarījumu. Katru dienu sāku ar prieku un domāju, ka vēl ilgi varēšu tā turpināt,” atklāj Gundega. Tomēr šobrīd viņa vairs nevar strādāt nesen atklātās slimības dēļ. 1. septembrī viņa no skolas svinīgā pasākuma uzreiz devas uz slimnīcu.
Gundegai pavasarī sāka ļoti pampt kājas un radās grūtības pārvietoties. Pēc izmeklējumiem atklājās amiliodoze AL, kas ir reta saslimšana, kurai raksturīga nešķīstošu olbaltumvielu jeb proteīna (amiloīdu) daļiņu izgulsnēšanās dažādos orgānos, kas rada to darbības traucējumus. Būtisks ir fakts, ka to ir izdevies atklāt agrīnā stadijā. Lietojot atbilstošus medikamentus, būs iespējams slimību apturēt, varbūt pat uzveikt.
Ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Darzalex, kas nav valsts apmaksāts. Viens iepakojums izmaksā 5129,84 eiro, 23 devām kopā nepieciešami 117 986,32 eiro. Gundegai valsts ir piešķīrusi individuālo kompensāciju 14 228,72 eiro, kas ir 618,64 eiro apmērā par vienu iepakojumu. Tādējādi Gundegai par katru devu nepieciešams pašai maksāt 4 511,20 eiro, bet gadu ilgam kursam - 103 757,6 eiro. Pērn saziedoti 68541 eiro, bet vēl nepieciešami 35216 eiro . Gundegai šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. “Ja man būtu iespējams šīs zāles iegādāties, tā būtu mana iespēja atgriezties dzīvē, darbā, savā iemīļotajā profesijā! Ļoti lūdzu jūsu palīdzību!” atklāj Gundega.
Palīdzēsim Gundegai!

Projekts ievietots portālā 13.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Dzēs “CO2 pēdas” nospiedumu!

Palīdzība Samantai Sīlei

Twitter konvojs Ukrainai

Stiprini Stipros

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 097 876.77 €