Seko mums Šodien saziedoti jau 8,824.50 €

STOPIFY

stopify.org.ua - un Tu palīdzi Ukrainas armijai ātrāk izbeigt šo neprātīgo karu!

Pa šiem mēnešiem esam pieraduši pie ziņām par notiekošo Ukrainā. Ziedojumu un palīdzības entuziasms sabiedrībā kopš pavasara ir manāmi apsīcis – lai gan atbalsts ukraiņiem šobrīd ir svarīgāks kā jebkad.

Prātojot, kā varētu atkal modināt interesi ziedot, radās ideja. Mūsdienās kļuvis pašsaprotami abonēt straumēšanas servisus seriālu un filmu laiskai vērošanai – par ciparu pāris kafijas tašu vērtībā. Kā būtu, ja būtu iespējams "abonēt" ko daudz svarīgāku – mūsu kontinenta brīvību un nākotni? Jo tieši pašlaik, arī šajā mirklī, tā reāli izšķiras tur, kaujaslaukā. Un tā diemžēl nav filma.

Pēc vairāku mēnešu brīvprātīgā darba kopā ar brīnišķīgu, nesavtīgu komandu, nu ir brīdis, kad varu ar lepnumu pieteikt STOPIFY. Servisu, kas ļauj "straumēt" nelielu ikmēneša ziedojumu tieši Ukrainas Bruņotajiem spēkiem, tā palīdzot tiem ātrāk izbeigt šo neprātīgo karu!

6,99€ mēnesī, caurspīdīgi un droši. Vairs nekādu iekšēju šaubu par to, vai tu ziedo pietiekošā apjomā un biežumā. Sajūta, ka dari kaut ko lietas labā, nevis esi tikai pasīvs ziņu skatītājs. Un gandarījums par dalību tik nozīmīga mērķa sasniegšanā – ciparos nenovērtējams.

Projektu realizējam kopā ar diviem svarīgiem un uzticamiem partneriem. Ziedojumus saņems Ziedot.lv un rūpēsies, lai savāktie līdzekļi kļūst par taustāmu palīdzību karavīriem. Savukārt Ukrainas vēstniecība Latvijā – regulāri informēs par akūtākajām bruņoto spēku vajadzībām, kā arī palīdzēs sagatavot atskaites par izdarīto.

Par ziedojumiem tiks iegādātas Ukrainas armijai nepieciešamās lietas - droni, armijas ēdiens, taktiskais apģērbs, bruņuvestes, bruņuķiveres, nakts redzamības iekārtas, optiskie tēmekļi u.c.

Priecāsimies, ja padalīsieties ar ziņu par STOPIFY arī tālāk, lai varam savākt pēc iespējas vairāk palīdzības Ukrainas aizstāvjiem un kopā pielikt treknu punktu šim karam. Slava Ukrainai!

Projekts ievietots portālā 02.11.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Marutai Castrovai

Palīdzība Markam Bindukam

Rūpju bērnu māmiņām

Ārstnieciskā masāža

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 791.94 €