Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 1,477.60 €

Palīdzība Katrīnai Grosai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Katrīnai nepieciešamā summa saziedota.

Katrīna piedzima priekšlaicīgi, 27. grūtniecības nedēļā un ārsti mazulītei uzstādīja diagnozi - cerebrāla trieka, spastiska apakšēja paraparēze. Katrīnai pašlaik ir 10 gadi, meitenīte nespēj rāpot vai staigāt, ikdienu pavada sēžot vai guļot.

Katrīna apmeklē Jelgavas 1. internātpamatskolu. Skolā meitenei ļoti patīk, viņa ir centīga skolniece un vēlas visu izdarīt pati, cik tas ir iespējams. Katrīnai patīk zīmēt, darboties ar krāsām. Meitene apmeklē keramikas nodarbības. Katrīnai ļoti patīk izdomāt savas ēdienu receptes un pēc tam gatavot no tām ēdienus, viņa cenšas būt palīgs vecākiem ēdiena gatavošanā. Katrīna regulāri apmeklē fizioterapiju, logopēdu, kā arī saņem masāžas kursus. Ģimenes ikdienas tēriņi aiziet slimās meitiņas vajadzībām.

Meitene daudz laika pavada ratiņkrēslā, kas nav atbilstošs viņas individuālajām vajadzībām. Katrīnai nepieciešama individuāli izgatavota ratiņkrēslu sēdvirsma, lai mazinātu ķermeņa deformāciju. Valsts šādus pakalpojumus neapmaksā, bet ģimene pašu spēkiem to nespēj apmaksāt. Kopā nepieciešami 2710.38 eiro.

Palīdzēsim Katrīnai!

Начало проекта: 10.05.2019

проект o кончен: 28.06.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Palīdzība Artjomam Čubarovam

Поддержkа детей с особыми требованиями

Поможем спасти жизнь!

Спи, малыш (Aijā žūžū)!

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

959 196.94 €