Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 270.00 €

Palīdzība Annijai Liskopai

Annijai no Engures ir 29 gadi, viņai ir 3 gadus vecs dēliņš. Annija ir konditore, diemžēl slimības dēļ viņa strādāt nevar, viņai jau kopš bērnības ir epilepsija. Neskatoties uz to, ka Annija ārstējas un regulāri lieto zāles, viņai lēkmes ir līdz pat 3 reizēm nedēļām, kas izpaužas ar stiprām vēdera sāpēm, vemšanu un nespēku. Labi, ka Annija dzīvo pie vecākiem, kas palīdz, kad nepieciešams.

Kad Annija ar savu dēliņu bija uz konsultāciju pie bērnu neirologa Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, viņa ārstam izstāstīja par savu slimību. Tas bija zīmīgs brīdis, jo Annija uzzināja, ka pavisam nesen slimnīcā sākts veikt operācijas epilepsijas perēkļu likvidēšanā, kas ir cerība dzīvei bez mokošajām epilepsijas lēkmēm. Pēc papildus izmeklējumiem, Annijai tika nozīmēta galvas smadzeņu operācija.  Bērniem šī operācija ir valsts apmaksāta, bet pieaugušajiem jāmaksā pašiem. Diemžēl operācijas summa ir liela – 7424 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, taču cerība uz Annijas atveseļošanos arī ir liela, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Annijai!

Начало проекта: 06.01.2020

проект o кончен: 17.01.2020

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Ангел-хранитель ребенка

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Помощь бедствуюшим старикам

Помощь Мартиньшу Цеберсу

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

740 262.83 €