Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 2,780.88 €

Atbalsts Matīsam Parcānam

Matīss ir 16 gadus vecs pusaudzis. Zēns piedzima priekšlaicīgi un skābekļa trūkums izraisīja galvas smadzeņu bojājumus. Matīsam ārstu uzstādītā diagnoze ir bērnu cerebrālā trieka. Zēnam traucētas daudzas organisma funkcijas. Viņam ir grūtības ar uztveri, staigāšanu, viņš nerunā. Tāpēc vajadzīga pastāvīga asistēšana pašaprūpē. Šovasar ar ziedotāju atbalstu Matīsam tika izgatavotas sarežğītas kāju ortozes , kas palīdz staigāšanai un stāvēšanai. Pateicoties tam, Matīsam ir vieglāk apgūt staigāšanu ar palīgierīcēm un tas nesagādā sāpes kājām. Tas ir neatlaidīgs ikdienas darbs, kas prasa lielu pacietību. Matīss regulāri saņem rehabilitācijas pakalpojumus centrā Poga. Lai vecinātu jaunas iemaņas un noturētu sasniegtos rezultātus, jāturpina iesāktais darbs, un ir nepieciešama speciālistu palīdzība šajā  procesā.

2020.gadā Matīsam centrā Poga plānoti 2 intensīvi rehabilitācijas kursi, izmantojot TheraSuit metodi, kā arī ergoterapijas nodarbības un regulāras fizioterapijas nodarbības 1 reizi nedēļā. Matīsa terapiju nodrošināšanai gadā kopā nepieciešami 2470 eiro.

Palīdzēsim Matīsam!

 

Начало проекта: 26.11.2019

проект o кончен: 14.12.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Palīdzība Mārcim Gustavam Spilvam

Семьям с детьми инвалидами

Ангел-хранитель ребенка

Доктор POGA

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

733 914.58 €