Seko mums Šodien saziedoti jau 8,764.50 €

Turcijā priekšlaikus dzimušas mazulītes transportēšana

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota. Papildus saziedotie līdzekļi tiks izmantoti mazulītes vajadzībām pēc mediķu norādījumiem. 

“Mēdz teikt, ka katrs bērniņš izvēlās savus vecākus un laiku, kad nākt šajā pasaulē. Mūsu mazā meitiņa Enija Emīlija izvēlējās tieši mūsu atvaļinājuma laiku un saulaino Turciju. Bet, viņa pasteidzās krietni ātrāk - tieši 26. grūtniecības nedēļā. Mazā piedzima ar akūta ķeizargrieziena palīdzību, viņa bija tikai 37cm gara un svēra 910 gramus”, tā savu lūgumu pēc palīdzības sāk mēnesi un dažas dienas vecās Enijas Emīlijas vecāki. 

Mazulīte visu šo laiku atrodas Turcijas slimnīcas intensīvajā aprūpē, par to maksā apdrošinātājs. Lai arī Enija Emīlija ir stipra un aktīva, viņas stāvoklis ir stabils, ēd mammas pieniņu un ir pārsniegusi jau svarīgo vienu kilogramu, viņai vēl ir jāaug, lai varētu plānot braukt uz mājām Latvijā. Šobrīd mamma savu meitiņu var satikt vien dažas dienas nedēļā uz 15 minūtēm. Viņa ļoti vēlas pēc iespējas ātrāk atgriezties mājās un būt kopā ar savu meitiņu. Mazulīti var pārvest ar  speciālo medicīnisko avio transportu jau tuvākajā laikā, tiklīdz viņa būs sasniegusi 1,5 kilogramus. Atgriežoties mājās mazulīte varēs saņemt intensīvo aprūpi slimnīcā Latvijā un mamma varēs būt līdzās mazulītei vairāk. Taču šāda specializētā transporta izmaksas ir līdz pat 34860 eiro, ne apdrošinātājs, ne valsts šādas izmaksas ārpus Eiropas savienības neapmaksā, ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

“Mīļās topošās māmiņas, mūsu ieteikums, lai vai cik  perfekta nebūtu jūsu grūtniecība, ņemot vērā mūsu skaudro pieredzi, lūdzu pārdomājiet vai tiešām ir vērts ceļot grūtniecības laikā,” tā savu lūgumu pēc palīdzības noslēdz Enijas Emīlijas vecāki Rūta un Kristaps. Palīdzēsim!

 

Projekts ievietots portālā 18.05.2023

Projekts noslēgts 26.06.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Ilutai Bodrovai

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Atkārtota palīdzība Viktorijai Prošinai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 731.94 €