Seko mums Šodien saziedoti jau 0.00 €

Tavai palīdzībai ir dzīvības cena

Atskaite 30.11.2019

Atskaite par 2019.gada 1.septembri- 30.novembri: 

Dzīvnieku patversmē šajā laikā uzņemti 141 kaķi un 203 suņi. Mājās vai pie jauniem saimniekiem ir devušies 239 suņi un 134 kaķi. Katru dienu Ulubelē tiek palīdzēts vidēji 500 dzīvniekiem, sniedzot patvērumu, aprūpi, pārtiku un medicīnisko aprūpi.

Laikā no 1.septembra līdz pat novembra beigām ir notikušas 24 instruktāžas ar mērķi izglītot potenciālos brīvprātīgos palīgus par palīdzību patversmei suņu staidzināšanā, dzīvnieku aprūpē un dzīvnieku labturību kopumā. Ulubeles brīvprātīgo apliecības saņēmuši 567 cilvēki.

Rudenī patversmē tika organizētas 3 talkas, kuru laikā brīvprātīgie palīdzēja sagatavot dzīvnieku mītnes ziemas periodam, siltināja suņu būdas, izlīdzināja smiltis voljēros un veica citus patversmes labiekārtošanas darbus. 

Ziedotie līdzekļi izmantoti veterinārmedicīnisko pakalpojumu apmaksai. Apmaksāti 3 rēķini par kopējo summu 420.73 EUR

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Pogai izaugt!

Palīdzība Amandai Dzerkalei

Rūpju bērnu māmiņām

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

722 419.05 €