Seko mums Šodien saziedoti jau 75,080.03 €

Stiprini Jura ģimeni!

Sirsnīgs paldies par atbalstu! Jura ģimenei nepieciešamā palīdzība ir saziedota!

Juris ar sievu nesen sagaidīja savu 50 gadu laulības jubileju. Svētki pagāja klusi, jo Juris jau vairākus gadus pēc pārciesta insulta ir paralizēts un pilnībā kopjams.

Ikdienas rūpes gultas uz sievas pleciem, jo citu tuvinieku viņiem nav. Sieva dzīvo sava veida mājas aresta režīmā, jo Juri bez uzraudzības atstāt nedrīkst ne uz mirkli.  Viņa Juri sirsnīgi un pašaizliedzīgi kopj un aprūpē, pati savas vajadzības pilnībā nolikusi malā.

Jurim nepieciešama medicīniskā pārtika, ko uzņem ar gastrostomu, kas mēnesī maksā 408 eiro. Šādu summu viņi regulāri nespēj nodrošināt, reiz pat ņēmuši ātro kredītu, taču tas nav risinājums. Tādēļ Jura sieva lūdz palīdzību.

Vairāk lasiet ziņu portālā DELFI. 

Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 14.12.2018

Projekts noslēgts 28.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Antonam Korņevam

Klusais eņģelītis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 033 228.05 €