Seko mums Šodien saziedoti jau 3,229.50 €

Stiprini Elvīru!

Sirsnīgs paldies par atbalstu! Elvīrai nepieciešamā palīdzība ir saziedota!

Elvīrai ir 22 gadi un pēc auto avārijas jauniete ir piekalta ratiņkrēslam. Elvīrai bija sapnis kļūt par konditori, iepriecināt cilvēkus ar gardiem un mīlestību gatavotiem saldumiem. Diemžēl liktenis nebija labvēlīgs Elvīras sapņu piepildījumam. Pēc autoavārijas, kas notika pirms 3 gadiem, Elvīra dzīvo sociālās aprūpes centrā Tērvetē kopā ar veciem ļaudīm.

Elvīras dzīve līdz autoavārijai ritējusi lielākoties paļaujoties tikai uz sevi. Elvīras bērnība pagājusi internātā, prom no vecmāmiņas un tēta, kas bija viņas tuvākie cilvēki. Pēc Cieceres internātpamatskolas pabeigšanas, Elvīra sāka mācīties par konditori arodskolā Kuldīgā un sāka strādāt par konditori. Drīz pēc tam notika liktenīgā nelaime. Jau tuvākajā laikā Elvīra ar tēti pārcelsies uz dzīvi sociālajā dzīvoklī Pampāļos. 

Pēc avārijas Elvīra veikusi rehabilitāciju un viņas spējas pakāpeniski uzlabojas. Pēc konsultācijas rehabilitācijas centrā "Poga", Elvīrai nozīmēta regulāra rehabilitācija. Rehabilitācija ietver 3 nedēļu kursu G-EO System gaitas robotā, kur kustību uzlabojumi tiek panākti ar fizioloģiskās gaitas stereotipa simulāciju un noteiktu kustību biežu atkārtojumu skaitu. Vidēji nodarbības laikā pacients var veikt 800 - 1000 soļus. Papildus nepieciešamas arī  fizioterapijas nodarbības.

Elvīra izgājusi jau 3 šādus rehabilitācijas kursus. Nākamajā gadā nepieciešami nākošie trīs kursi katrs 935 eiro apmērā, kā arī atbalsts ceļa un uzturēšanās izdevumu apmaksai braucieniem no Pampāļiem uz Rīgu. 

Elvīra lūdz līdzcilvēku palīdzību rehabilitācijas un transporta izdevumu apmaksai, kopā nepieciešami 3200 eiro.

Vairāk lasiet ziņu portālā DELFI. 

Palīdzēsim Elvīrai!

 

Projekts ievietots portālā 14.12.2018

Projekts noslēgts 28.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Orestam Jānim Jonasam

Twitter konvojs Ukrainai

Droni Ukrainai!

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 131 611.41 €