Seko mums Šodien saziedoti jau 74,453.03 €

Stiprini Arturu, Diānu un Liliju!

Sirsnīgs paldies par atbalstu! Arturam, Diānai un Lilijai nepieciešamā palīdzība ir saziedota!

Arturam ir 21 gads, bet slimības dēļ savā uzvedībā viņš ir līdzvērtīgs divus gadus vecam bērnam. Ar šo nelaimi ik dienu sadzīvo viņa mamma un vecmamma. 

Ģimene dzīvo pieticīgā īres dzīvoklī Rīgā. Arturam ir smaga garīga atpalicība, būtiskas uzvedības pārmaiņas, kas prasa nepārtrauktu uzmanīšanu. Viņu nedrīkst atstāt vienu ne uz mirkli, turklāt Arturam ikdienā jālieto autiņbiksītes. Puisis ir neprognozējams, bet ir savi paradumi, kurus ievērojot, viņš ir mierīgāks un labāk sadarbojas. Artura mamma un vecmāmiņa savu dzīvi pilnībā pakārtojušas smagi slimā zēna aprūpei un uz maiņām rūpējas par zēnu.

Arturam regulāri jālieto medikamenti, vajadzīga zobārstniecība, ko viņa gadījumā var veikt tikai pilnā narkozē. Gan mammai, gan vecmāmiņai arī regulāri jālieto zāles, nepieciešama zobu labošana un protezēšana, ko viņas nespēj pašas apmaksāt. Tā kā ģimenes ienākumi nedaudz pārsniedz trūcīgas ģimenes statusam atbilstošo, tad sociālā dienesta palīdzība ģimenei nepienākas. Ģimene dzīvo ļoti pieticīgi un ļoti lūdz līdzcilvēku atbalstu, lai aprūpētu savu smagi slimo dēlu un mazdēlu Arturu un nezaudētu savu dzīvesvietu. Nesaņemot līdzcilvēku palīdzību, Artūrs un vecmamma nonāks dažādos pansionātos, bet mamma paliks bez dzīvesvietas.

Ģimenei nepieciešama šada palīdzība: 

  • autiņbiksītes Arturam 110 eiro mēnesī
  • medikamenti Arturam 60 eiro mēnesī 
  • zobārstniecība Arturam 500 eiro 
  • medikamenti mammai Diānai un vecmāmiņai Lilija līdz 140 eiro mēnesī 
  • zobārstniecība mammai Diānai un vecmāmiņai Lilijai līdz 500 eiro katrai
  • mājsaimniecības preču iegāde (veļas pulveris, ziepes, šampūni, tualetes papīrs utml.) līdz pat 70 eiro apmērā mēnesī

Vairāk lasiet ziņu portālā DELFI. 

Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 14.12.2018

Projekts noslēgts 28.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

Latvijas bairaktars

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzēsim sagatavoties skolai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 032 601.05 €