Seko mums Šodien saziedoti jau 5,313.00 €

Steidzama palīdzība Ivitai Kupakai(18.08.2017)

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa Ivitas operācijas apmaksai ir saziedota! 

"Lūgt ir tik grūti, sevišķi, tad, ja tas jādara atkal un atkal... Pazemīgi lūdzu, palīdziet!" pie ziedotājiem vēršas Ivita, kas jau vairākus gadus cīnās ar ļaundabīgu olnīcu audzēju.

Rīdziniecei Ivitai ir 40 gadi, viņa ir precējusies, ģimenē aug 12 gadus vecs dēls. Ivita ir sertificēta fizioterapeite, strādā fizioterapijā jau 20 gadus, un pirms 6 gadiem atvēra pati savu privātpraksi. Pirms 4 gadiem Ivitai atklāja vēzi. “Tas bija laikā, kad pēc iepriekš jau piedzīvotām neveiksmēm, mēs ar vīru atkal plānojām bērniņu. Tā vietā dzīve man 36 gadu vecumā uzdāvināja olnīcu vēzi”, skumji atzīst Ivita.  

Ivitai Latvijā veiktas jau trīs operācijas un trīs ķīmijterapijas - katra apmēram pusgada garumā. Katra nākošā operācija un ķīmijterapija ir noritējusi arvien smagāk un ar īslaicīgāku efektu. "Neskatoties uz visu, es esmu pateicīga Latvijas ārstiem, ka viņi līdz šim ir darījuši visu savas kompetences un Latvijas medicīnas iespēju robežās, lai man palīdzētu, "atzīst Ivita. 

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Ivita ir varējusi lietot antroposofās medicīnas līdzekļus, atjaunot ķīmijterapijas novājināto organismu, un pirmo reizi pēdējo piecu gadu laikā justies kā vesels cilvēks. Diemžēl analīzes pasliktinājās un pēdējie izmeklējumi liecina, ka vēzis ir atgriezies. Ivita ir konsultējusies ANregiomed Klinikum Vācijā, kur viņai piedāvā veikt operāciju, pielietojot mūsdienīgu aparatūru un papildus ķīmijterapijai medikamentus, kas uzlabo panesamību un var dot labākus ārstēšanās rezultātus. "Mani trīs reizes Latvijā ārstēja ar vienām un tām pašām metodēm un tās trīs reizes nevainagojās panākumiem, tāpēc es esmu izlēmusi mēģināt ko citu. Man ir jāizmanto Dieva dotā iespēja, jo es gribu dzīvot..." stāsta Ivita.

Operācijas un ķīmijterapijas izmaksas Vācijas klīnikā apstiprinātas 25248.26 eiro apmērā. 5494.51 eiro ir atlikumā neizlietoti no iepriekšējās ziedojumu piesaistes, tādēļ šobrīd nepieciešami 19753.75 eiro, lai Ivitai varētu veikt nepieciešamo operāciju. 

Operācija jāveic pēc iespējas ātrāk, tādēļ Ivita ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim Ivitai! 

Projekts ievietots portālā 18.08.2017

Projekts noslēgts 19.10.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Paulai Patrīcijai Rumpei

Palīdzība Andai Kivlišai

Palīdzi Covid-19 ārkārtējā situācijā!

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

894 925.99 €