Seko mums Šodien saziedoti jau 8,919.50 €

Snaiperšautenes Ukrainas aizsardzībai 2023

Izvarošanas, nolaupīti bērni, sakropļoti un noslepkavoti karagūstekņi. Prieka pēc nošauti mājlopi, izlaupītas mājas, uzņēmumi un zemnieku saimniecības, iznīcinātas pilsētas un iegūtas skaudras atziņas atklātajos masu kapos.

Šobrīd Ukrainā neplosās cilvēki, bet nezvēri! Saukt Krievijas armiju par dzīvniecisku nozīmē apvainot dzīvniekus, bet tomēr – tās necilvēcīgā rīcība nav nekas jauns. Arī Latvija un daudzas citas valstis ir cietušas no Krievijas zvērībām. Lai tas neatkārtotos un apstātos, šie nezvēri ir jānomedī jau tur – Ukrainā!

Tāpēc Latvijas Mednieku savienība (lms.org.lv) un Latvijas ziedotāji turpina* akciju “Snaiperšautenes nezvēru medniekiem Ukrainā”. Par tās ietvaros savāktajiem līdzekļiem Ukrainas aizstāvjiem – tostarp cīnītājiem no Latvijas – tiks nosūtīti augstas precizitātes tāldarbības šaujamieroči, kuru komplektācijā ir trokšņa slāpētāji (t. s. klusinātāji), nakts redzamības un termālie tēmekļi, optiskie tēmēkļi un citas nepieciešamas lietas.
Katrs ziedojums ir svarīgs.

Arī Tavējais apturēs kādu nezvēru Ukrainā, kas citādi varētu plosīties, izvarot un laupīt Tavās mājās.

* Iepriekšējā akcijas posmā 2022. gadā tika savākti vairāk nekā 100 000 eiro. Par tiem nopirktie ieroči jau strādā Ukrainā, un tās aizstāvji par to piegādi ir bezgala pateicīgi. Bet ļoti nepieciešams vēl. Jo formula ir vienkārša: vairāk ieroču = mazāk nezvēru!

Projekts ievietots portālā 11.04.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Palīdzība Emīlam Prokofjevam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 886.94 €