Seko mums Šodien saziedoti jau 900.00 €

Savvaļas bites Ukrainas armijai! 2023

3D Savvaļas bišu spiets, apvienojot vairāk kā 100 brīvprātīgos Latvijā un citviet, kopš 2022.gada maija Ukrainas aizsardzības armijai ir nosūtījis atbalstu - 120 000 vienības 3D drukātas astītes un 17 gabalus 3D printerus. Šobrīd ar to nepietiek un ir nepieciešami papildus līdzekļi izejmateriāliem jaunu astīšu izgatavošanai, 3D printeru iegādei, dronu remontam, jaunu dronu iegādei, dronu pilotu apmācībām, baterijām, ģeneratoriem un nepārtrauktās barošanas avotiem, kurus Ukrainas aizsardzības armija varēs izmantot Ukrainā, lai veiksmīgi aizsargātu savu valsti no pretinieka uzbrukumiem.

Ukrainas aizstāvju armijas dronu vienības ar 3D printētām stabilizējošām astītēm var daudz precīzāk atvairīt uzbrukumus. Viena astīte palīdz precīzāk trāpīt mērķī no lielāka augstuma. Viens drons spēj izturēt kaujas laukā vidēji 4 dienas. Viens eiro palīdz izgatavot 4 astītes un drona mūžu pagarināt par vienu dienu. Pats galvenais iet vienu soli pretī mūsu un Ukraiņu sapnim par brīvu valsti un taisnīgumu pasaulē.

Projektu īsteno Ukrainas atbalsta biedrība
https://www.facebook.com/profile.php?id=100084175486304

Palīdzēsim savvaļas bitēm lidot Ukrainas debesīs!

Projekts ievietots portālā 22.02.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Glābsim Kristīnu un Serhii

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

3D printeri Ukrainas armijai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 778.54 €