Seko mums Šodien saziedoti jau 1,504.44 €

Saulgrieze

Rīgā aptuveni 500 personas ar invaliditāti nodarbojas ar dažādu amatniecības un rokdarbu izstrādājumu ražošanu. Vairākus gadus atpakaļ pirmo reizi Neatkarīgās Latvijas vēsturē tika realizēts cilvēku ar invaliditāti senilgots sapnis- daiļamatniecības izstrādājumu salona "Saulgrieze" izveidošana. Taču šobrīd finansējuma trūkuma dēļ salona darbība ir apdraudēta un bez sabiedrības atbalsta personas ar invaliditāti zaudēs iespēju tirgot savus darinājumus un iegūt kaut nelielu finansiālu atbalstu savai ikdienai. 

Šajā salonā savus darbus var realizēt daiļamatnieki no dažādām cilvēku ar invaliditāti biedrībām – LSIA Aspazija, Rīgas pilsētas Rūpju bērns, Gaismas stars, kā arī vairāk kā 80 individuālie rokdarbnieki. Salonā var iegādāties kvalitatīvus adījumus, tamborējumus, rotaslietas, pinumus, austus grīdceliņus, rotaļlietas.

Pateicoties šim salonam, tiek radīta kopības sajūta starp dažādu biedrību daiļamatniekiem ar invaliditāti un reizē tiek vairota sabiedrības izpratne par cilvēku ar invaliditāti spējām radīt skaistas un noderīgas lietas. Manāms interesentu pieplūdums salonā bija laikā, kad regulāri tika filmēts TV raidījums Tirgus pērle, kur gandrīz katrā raidījumā bija sižeti par Saulgriezi. Jauks ir TV24 komandas Atsauksmju grāmatā rakstītais – Paldies, ka Latvijā ir tik īpaša un unikāla Pērle! Jūs vairojat Pasaulē labo!

Šī gada pirmajā pusgadā vairāk kā 80 daiļamata darbu radītāji ar īpašām vajadzībām ir realizējuši savus darbus un nopelnījuši ap diviem tūkstošiem eiro, tādējādi dodot iespēju kaut nedaudz uzlabot savu materiālo stāvokli un veicināt neatkarības sajūtu. 

Sabiedrības atbalsts nepieciešams salona "Saulgrieze" uzturēšanai. 

Kopējā nepieciešamā summa 4 mēnešiem ir 992.00 EUR. 

Projekts ievietots portālā 20.09.2018

Projekts noslēgts 19.11.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Matīsam Parcānam

Palīdzība Gunāram Šustovam

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Dakteris Poga

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

447 163.41 €