Seko mums Šodien saziedoti jau 850.00 €

Sandra Kalniete aicina – gaismu un siltumu ukraiņiem!

Atbalsts un ziedojumi Ukrainai, ko sniedz tūkstošiem brīvprātīgo, ir plašākā pilsoniskās sabiedrības pašiniciatīvas kustība pēc Atmodas. Daudzi jūtas līdzatbildīgi, iesaistās savu spēju un iespēju mērogā. Tas apliecina, ka mēs apzināmies – karš Ukrainā ir arī mūsu karš. Mēs nenogursim līdz uzvarai pār Krieviju! Ukraina uzvarēs!

Kremlis ir izvērsis pret ukraiņu tautu plašu terora kampaņu – ar raķetēm grauj pilsētas, ciemus un kritisko infrastruktūru, nogalina, spīdzina un izvaro civiliedzīvotājus un atņem bērniem vecākus un bērnību. Šī ziema ir sevišķi smaga, jo krievi  ukraiņus daudzviet ir atstājuši bez elektrības un siltuma. Bet ukraiņi nepadodas. Visa tauta cīnās par savu valsti, neatkarību un brīvību, un šī cīņa ir absolūti apbrīnojuma.

Šodien, savā 70. jubilejā es vēlos aicināt ikvienu – būsim vienoti ar Ukrainu domās, vārdos un darbos. Ziedosim siltumam un gaismai ukraiņiem, ziedosim Ukrainas cilvēkiem tik nepieciešamo ģeneratoru iegādei! Tā būs vislabākā dāvana man dzimšanas dienā.

Projekts ievietots portālā 20.12.2022

Projekts noslēgts 08.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība sirmgalvjiem

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Braienam Paškevičam

Palīdzība Alanam Šulcam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 728.54 €