Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Sadzirdēt savu māmiņu

Paldies par ziedojumiem!

Par projektu:
Bērniem ar nopietniem dzirdes traucējumiem ir dažādi sapņi. Bērni vēlas dzirdēt savas māmiņas balsi, vēlas būt līdzvērtīgi vienaudžu rotaļās, vēl citiem sapnis ir dzirdēt klavieru skaņas vai pasaku filmas.

Lai trijiem vājdzirdīgiem bērniem – Edgaram (trīs gadiņi), Elīnai  (četri gadiņi) un Artūram (11 gadi), būtu iespēja dzirdēt, iemācīties runāt un lasīt, nepieciešami digitālie dzirdes aparāti.

Valsts apmaksātie lineārie dzirdes aparāti izkropļos skaņu, rada skaņas sprādziena efektu, kas bieži izraisa galvas sāpes. Ar lineāriem dzirdes aparātiem ir apgrūtināta valodas uztvere un bērni nevar saprast skolotāja teikto. Turklāt, lai sasniegtu labākus rezultātus, digitālie dzirdes aparāti jālieto pēc iesējas agrīnākā vecumā. Divi bērniņi ir pirmskolas vecumā un tas nozīmē, ka ir cerības, ka viņi spēs apgūt runu, valodu, sāks mācīties lasīt un ļoti iespējams, ka pat varēs apmeklēt vispārizglītojošu skolu.

Lai palīdzētu trīs bērniem iegādāties digitālos dzirdes aparātus, nepieciešami 6200 lati.

Palīdzēsim bērniem dzirdēt!

Projekts portālā ievietots 10.07.2009, pēdējās izmaiņas 24.11.2009

Projekts ievietots portālā 24.11.2014

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Ārstnieciskā masāža

Par Ukrainas uzvaru!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €