Seko mums Šodien saziedoti jau 14,814.31 €

Rūpju bērnu māmiņām (2014)

Katra mamma cer, ka viņas bērniņš piedzims vesels un dzīvos laimīgs. Tomēr vairākiem Latvijā tūkstošiem sieviešu liktenis ir sūtījis smagu pārbaudījumu – smagi slimu bērniņu vai bērniņu ar mūža slimību.

Tas ir emocionāli un fiziski smagi. Emocionāli ir sāpīgi pieņemt, ka Tavs bērns nebūs vesels, nevarēs piepildīt savus sapņus par pilnvērtīgu dzīvi. Fiziski ir grūti, jo pat 10 – 15 gadu vecumā šādus bērnus nevar atstāt vienus bez pieskatīšanas un nepieciešama pilnīga aprūpe. 

Lai audzinātu smagi slimu bērnu, mammai ir jābūt ļoti stiprai. Parasti šīs mammas nevar strādāt algotu darbu, jo visu laiku jābūt kopā ar savu bērniņu. Tas nozīmē, ka viņas reti iziet no mājām vienas, nemaz nerunājot par iespēju veltīt laiku tikai sev. Daudzas mammas, rūpējoties par saviem slimajiem bērniem, pašas iedzīvojušas nopietnās slimībās. Tās ir gan muguras problēmas, gan locītavu un kaulu problēmas. Bet par visu vairāk šīm mammām sāp dvēseles. No vienas puses tas ir izmisums un vainas sajūta, no otras puses bezcerība un tukšums.

Lai mammai pietiktu spēks un mīlestība, nepieciešams apkārtējo atbalsts. To var sniegt tuvinieki un draugi, bet dažkārt ar to ir par maz, jo vajadzīgas specifiskas zināšanas un prasmes.

Labdarības projekts „Rūpju bērnu māmiņām” sniedz gan praktisku, gan emocionālu atbalstu smagi slimu bērnu mammām.  Tas ietver gan psihologa atbalstu, gan izglītojošas lekcijas, gan praktisku palīdzību kritiskās situācijās, piemēram, muguras operāciju vai ārstnieciskās masāžas apmaksu. Atbalsts vienai māmiņai ir sākot no 10 latiem par ārstniecisku muguras masāžu līdz vairākiem simtiem sarežģītāku problēmu risināšanai.

Palīdzēsim rūpju bērnu māmiņām nest savas dzīves smagumu un apzināties, ka arī viņas ir mīlētas un vajadzīgas, izmusma brīdi var saņemt nepieciešamo atbalstu!

Atskaiti par paveikto projektā 2013. gadā skatiet šeit.

Projekts portālā ievietots 01.01.2014.


Projekts ievietots portālā 19.11.2014

Projekts noslēgts 31.12.2014

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atvērt bērniem pasauli!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 207 027.58 €