Seko mums Šodien saziedoti jau 55.00 €

Programma AVANTI

Esam lepni, kad Latvijas vārds izskan pasaulē. Kad Latvijas mūziķi koncertē uz pasaules slavenām operas un kocertzāļu skatuvēm!

“Avanti!” ir jauniešu mūzikas un mākslas izglītības programma, kas sniedz iespēju jauniem, apdāvinātiem mūziķiem uzstāties plašai publikai, piedalīties starptautiskos konkursos, lai jaunie mākslinieki varētu pierādīt savas spējas, salīdzināt sevi ar vienaudžiem un iepazīstināt sevi ar publiku.

Avanti mūzikas un mākslas izglītības programma jau sešus gadus ir bagātinājusi kultūras dzīvi Latvijā. Kopā četru gadu laikā 80 koncertos piedalījušies vairāk nekā 260 Latvijas jaunie talantīgie mākslinieki. Vijolnieki Daniils Bulajevs, Madara Liepiņa, Taīsa Geitus-Eitviņa, Elīna Bukša, Andrejs Jegorovs, pianisti Daumants Liepiņš, Kārlis Bukovskis, Georgijs Osokins, klavesīniste Darja Zemele, saksofonists Aigars Raumanis, vibrafonisti Jānis Bombizo Fedotovs un Rihards Rauza, arkordeonists Ilja Talatins, dziedātāja Laura Teivāne, Anastasija Lebedjanceva un daudzi citi.

Latvijā ir talantīgi, jauni mūziķi, kuriem nepieciešams Jūsu atbalsts! Saziedotie līdzekļi tiks izmantoti mūzikas instrumentu remontam, restaurācijai, iegādei, jauno mūziķu dalības apmaksai meistarklasēs ārzemēs un starptautiskos konkursos, kā arī maznodrošināto jauno mūziķu atbalstam. Lai atbalstītu jaunos, talantīgos Latvijas mūziķus, ir nepieciešams finansējums 16 000 EUR apmērā.

Palīdzēsim jaunajiem mūziķiem augt un pārstāvēt Latvijas vārdu pasaulē! Pateicoties Jūsu atbalstam, 80 jauniem, apdāvinātiem mūziķiem radīsies iespēja pilnveidoties, piedalīties meistarklasēs un starptautiskos konkursos, mācīties pie labākajiem pedagogiem, restaurēt mūzikas instrumentus un iegādāties tos.

Projekts ievietots portālā 15.02.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Aprūpe mājās

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Bērna sargeņģelis

Es apņemos

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

731 188.70 €