Seko mums Šodien saziedoti jau 1,555.90 €

Pīļu skrējiens

2013. gadā no prostatas vēža Latvijā miruši 368 vīrieši, kas nozīmē, ka katru dienu mēs zaudējam kādu no Latvijas vīriešiem. Prostatas vēzis šodien ir ārstējams. Lai vēzi ārstētu, to nepieciešams diagnosticēt agrīnā stadijā vēl pirms novērojami kādi simptomi, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai vīrieši no 40 gadu vecuma, pat ja nav nekādu sūdzību par veselību, urologu apmeklētu reizi gadā.

Nezināšanas un mūsu sabiedrībā valdošo stereotipu dēļ vīrieši Latvijā izvairās no ārsta apmeklējuma un izmeklējumiem, tādējādi slimības tiek ielaistas un veiksmīga ārstēšana vairs nav iespējama. Ja spēsim panākt, ka mūsu dēli, tēvi un vectēvi pie ārsta dodas savlaicīgi, būs izdevies nosargāt vairāku simtu Latvijas vīriešu dzīvības.

Lai to izdarītu, Latvijas Urologu asociācija sadarbībā ar starptautisko vīriešu organizāciju “Round Table Latvia” īsteno sociālo kampaņu, kuras mērķis ir uzrunāt Latvijas vīriešus vecumā no 40 līdz 69 gadiem un aicināt apmeklēt urologu, tā palielinot to vīriešu skaitu, kas veic nepieciešamās pārbaudes pat tad, ja šķietami ar veselību viss ir kārtībā.

Lai pievērstu vīriešu un sabiedrības uzmanību, Latvijā jau otro gadu tiek īstenota labdarības akcija vīriešu veselības atbalstam “Pīļu skrējiens”. Šāda iniciatīva pasaulē ir pazīstama jau vairāk nekā 20 gadus un tiek rīkota dažādās pasaules valstīs 3 kontinentos.

Ar šo kampaņu paredzēts aktualizēt tēva lomu ģimenē, kā arī stiprināt vīriešu atbildību par savu veselību un dzīvību ģimenes, bērnu un mazbērnu priekšā. Aicinām ikvienu Latvijas iedzīvotāju iestāties par saviem tik ļoti mīļajiem tētiem un vectētiņiem, piedaloties vīriešu veselībai veltītajā labdarības akcijā!

Projekts ievietots portālā 01.09.2014

Projekts noslēgts 14.09.2015

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība Stefanam Netunahinam

Dakteris POGA

Aijā žūžū!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 421 710.21 €