Seko mums Šodien saziedoti jau 2,335.20 €

Palīdzība Žannai Kušnerei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Žannai ārstēšana ar šīm zālem ir pabeigta.

Žannai ir 41 gads, pirms 11 gadiem viņa zaudēja savu dzīvesbiedru, viņa viena audzina savu 15 gadus veco dēlu, dzīvo kopā ar mammu, kura ir pensionāre. Apkopējas darbu viesnīcā sievietei nācās pamest smagu veselības problēmu dēļ.

Šī gada pavasarī Žanna sajuta bumbuli kaklā. Neko ļaunu nedomājot viņa vērsās pie ārsta, izdzēra nozīmēto antibiotiku kursu, taču bumbulis nemazinājās. Tālāk jau sekoja izmeklējumi pie onkologa. Atklājās, ka bumbulis ir audzēja metastāze, otru metastāzi atklāja aknā, taču pašu audzēju atrast neizdevās pat PET izmeklējumā.

Žannai tika veikta kakla metastāzes operācija, nozīmēta ķīmijterapija. Pēc 3 kursiem metastāze aknā samazinājās, taču kaklā turpina augt. Tādēļ ārstu konsīlijs nozīmēja papildus ķīmijterapijai ārstēšanu ar Erbitux, kas gadījumā, kad nav zināms audzēja veids, nav valsts apmaksāts. Viena deva maksā 755.32 eiro. Žanna ir vērsusies Nacionālajā veselības dienestā, bet arī individuālā zāļu kompensācija viņai ir atteikta. Pirmo devu Žanna iegādājusies par saviem līdzekļiem, otrā apmaksāta no labdarības koncerta "Vienoti par iespēju" saziedotajiem līdzekļiem. Turpmākai ārstēšanai Žanna lūdz līdzcilvēku palīdzību, jo slimības dēļ viņa nevar strādāt, jo brūce asiņo, tā regulāri jāpārsien. Žannai ik 2 nedēļām nepieciešami 755.32 eiro, kopā 6 mēnešu garumā nepieciešami 9063.84 eiro. 

Palīdzēsim Žannai! 

Projekts ievietots portālā 22.11.2019

Projekts noslēgts 21.04.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Suns- vairāk kā draugs

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Palīdzība Danilam Bespalovam

Bērna sargeņģelis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

949 655.93 €