Seko mums Šodien saziedoti jau 194.00 €

Palīdzība Žanim Leitānam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Žanim nepieciešamā summa ir saziedota.

Žanim ir seši gadiņi, viņam ir autisms un iedzimta hemolītiska anēmija.

Zēns apmeklē specializēto bērnudārzu, bet pats nespēj ēst un dzert patstāvīgi, nespēj pats saģērbties. Žanim ir pazeminātas uzmanības noturības un koncentrēšanās spējas. Ir aizkavēta valodas attīstība, gan valodas sapratne, gan ekspresīvā valoda. Zēns nerunā, savas vēlmes izsaka ņemot mammu pie rokas un velkot klāt pie vēlamā priekšmeta. Ja kaut ko nevēlas darīt sāk skaļi bļaut. 

Zēnam ļoti patīk ūdens, patīk spēlēties ar ūdens strūklu. Savas emocijas zēns nespēj izteikt ar vārdiem, tādēļ to dara, kliedzot un kožot sev rokās. Māmiņai ir sāpīgi uz to noskatīties, un viņa no sirds cenšas savam puisītim palīdzēt. Žanim ir nepieciešama maksimāla asistēšana un uzraudzība. Zēnam patīk spēlēties ar rotaļlietām, kuras skan, kuras var košļāt.

Valodas un komunikācijas mācīšanai, speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības. Žanis ir uzsācis apmācību pēc ABA terapijas metodes. Tā ir īpaši izstrādāta apmācību metode bērniem ar autismu, kas sniedz pozitīvus rezultātus ilgtermiņā. Pēc dažu mēnešu intensīvo ABA terapijas nodarbību apmeklēšanas  zēnam ir būtiski uzlabojusies uzvedība, viņš spēj mierīgi nosēdēt pie galda un izpildīt uzdoto uzdevumu.

Zēna māmiņa lūdz ziedotāju atbalstu, lai Žanis varētu saņemt 42 ABA terapijas nodarbības divu mēnešu garumā. Tam nepieciešami 1428 eiro.

Palīdzēsim Žanim!

Projekts ievietots portālā 05.03.2018

Projekts noslēgts 19.03.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mīlestības pedagoģija

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Dakteris Delfīns

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

769 238.80 €